0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Wolverhampton Wanderers
۰
۱
Arsenal
inprogress
۲۲:۰۰
Luton Town
۱
۵
Brentford
Finished
۱۷:۳۰
Sheffield United FC
۱
۴
Burnley FC
Finished
۱۷:۳۰
Spain
La Liga
Girona FC
۲
۰
Cadiz
inprogress
۲۲:۳۰
Rayo Vallecano
۲
۱
Osasuna
Finished
۱۷:۴۵
Valencia CF
۱
۲
Real Betis
Finished
۲۰:۰۰
Celta de Vigo
۴
۱
Las Palmas
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Primeira Liga
SC Braga
۰
۰
Futebol Clube Vizela
inprogress
۲۳:۰۰
Moreirense
۰
۱
Gil Vicente
Finished
۱۸:۰۰
Boavista FC
۱
۱
Estrela Amadora
Finished
۲۰:۳۰
France
Ligue 1
RC Lens
۱
۰
Clermont
inprogress
۲۲:۳۰
FC Nantes
۰
۳
Stade Rennes FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie A
Hellas Verona
۰
۰
Udinese Calcio
inprogress
۲۲:۱۵
Empoli
۱
۰
Napoli
Finished
۱۹:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Qarabag
۲
۲
FK Gabala
Finished
۱۶:۰۰
FK Zira
۳
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۸:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Ettifaq Dammam
۰
۰
Al-Wahda
Finished
۲۱:۳۰
Al Akhdoud
۱
۲
Damac FC
Finished
۱۸:۳۰
Al Hazm
۲
۳
Al-Ittihad
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Bundesliga
TSG 1899 Hoffenheim
۴
۳
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Union Berlin
۱
۵
FC Bayern Munich
Finished
۲۰:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۰
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
FC Heidenheim 1846
۱
۲
RB Leipzig
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Koln
۰
۲
SV Darmstadt 98
Finished
۱۷:۰۰
Japan
J League
Urawa Red Diamonds
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Sagan Tosu
۴
۲
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۲
Jubilo Iwata
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۰
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۰:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۸:۳۰
Ecuador
Serie A
Orense SC
۱
۰
LDU Quito
Finished
۰۱:۰۰
Aucas
۳
۱
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۰
۱
KSV Holstein Kiel
inprogress
۲۲:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۱
۰
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۴:۳۰
FC Kaiserslautern
۱
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۴:۳۰
VfL Osnabruck
۰
۳
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
Super Lig
Kayserispor
۱
۲
Trabzonspor
Finished
۱۹:۳۰
Samsunspor
۱
۱
Adana Demirspor
Finished
۱۹:۳۰
Istanbulspor AS
۱
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
Konyaspor
۰
۲
Alanyaspor
Finished
۱۶:۳۰
England
Championship
Norwich City FC
۱
۱
Bristol City FC
Finished
۱۷:۳۰
Cardiff City FC
۲
۱
Southampton FC
Finished
۱۷:۳۰
Rotherham United FC
۰
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Leicester City
۲
۱
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۵:۰۰
Stoke City FC
۳
۰
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Huddersfield Town
۰
۴
Swansea City
Finished
۱۷:۳۰
Sunderland
۰
۱
Millwall
Finished
۱۷:۳۰
Watford FC
۰
۰
Hull City AFC
Finished
۱۷:۳۰
Queens Park Rangers FC
۱
۰
Preston North End FC
Finished
۱۹:۴۵
Australia
A-League
Macarthur FC
۱
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۱۵
Melbourne Victory
۰
۰
Brisbane Roar FC
Finished
۱۱:۰۰
Western Sydney Wanderers
۱
۲
Melbourne City FC
Finished
۰۹:۰۰
Belgium
First Division A - Championship Group
Racing Genk
۱
۰
RSC Anderlecht
inprogress
۲۲:۱۵
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
۰
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon City
۲
۱
Jeju United
Finished
۰۸:۳۰
FC Seoul
۲
۳
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۱:۰۰
Switzerland
Super League
FC Lugano
۲
۰
Lausanne-Sports
inprogress
۲۲:۰۰
Servette Geneve FC
۱
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۳
۰
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Praha
۴
۳
FC Banik Ostrava
Finished
۱۶:۳۰
FK Teplice
۲
۲
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina
۱
۱
Bohemians 1905
Finished
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera B
Internacional Fc De Palmira
۰
۲
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۰:۳۰
Tigres FC
۴
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۰:۳۰
Llaneros FC
۱
۰
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۵
FC Leones
۰
۰
Real Cartagena
inprogress
۲۳:۳۰
Real Soacha Cundinamarca
۱
۲
Bogota FC
inprogress
۲۲:۳۰
Romania
Liga I Championship Group
FCSB
۲
۲
Rapid Bucuresti
Finished
۲۱:۰۰
South America
South American Championship Women U20
Argentina U20 (W)
۰
۰
Paraguay U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador U20 (W)
۲
۱
Uruguay U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Hungary
NB I
Ferencvarosi TC
۰
۰
Kisvarda FC
Finished
۱۸:۳۰
Diosgyor VTK
۵
۳
Debreceni VSC
Finished
۲۱:۰۰
Puskas FC Academy
۵
۰
Paksi FC
Finished
۱۶:۰۰
Spain
LaLiga 2
SD Huesca
۱
۲
Real Zaragoza
inprogress
۲۲:۳۰
Villarreal CF B
۱
۰
Racing de Ferrol
Finished
۱۷:۴۵
Elche
۲
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۲۰:۰۰
SD Amorebieta
۰
۳
Real Valladolid
Finished
۱۵:۳۰
Racing Santander
۰
۰
Levante
Finished
۱۷:۴۵
Mexico
Liga TDP
Toluca II
۰
۱
Club Leones Huixquilucan
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Halcones de Rayon
۰
۱
Chivas Alamos FC
Finished
۰۰:۳۰
Corsarios de Campeche
۰
۲
Pampaneros de Champoton
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Toltecas FC
۱
۰
Pachuca III
Finished
۰۱:۴۵
Faraones Texcoco
۴
۰
CD Matamoros
Finished
۰۴:۳۰
Ciervos FC II
۳
۲
Grupo Sherwood
Finished
۰۰:۳۰
Universidad Autonoma de Zacatecas II
۴
۰
Atletico ECCA
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo CDH
۲
۱
Halcones Negros FC
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Primera A
Atletico Bucaramanga
۲
۳
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۴۰
Russia
Premier League
FK Rubin Kazan
۱
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۷:۰۰
CSKA Moscow
۱
۲
FK Akhmat Grozny
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Serie B
Novorizontino SP
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Amazonas FC
۰
۰
Sport Club do Recife
inprogress
۲۳:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۰
۰
Paysandu
inprogress
۲۳:۰۰
Operario PR
۱
۰
Avai
Finished
۰۳:۳۰
Chapecoense SC
۳
۰
Ituano SP
inprogress
۲۲:۰۰
Botafogo SP
۱
۱
America Mineiro MG
Finished
۰۱:۳۰
Scotland
Scottish FA Cup
Aberdeen FC
۳
۴
Celtic FC
Finished
۱۵:۰۰
Argentina
Primera Nacional
San Martin Tucuman
۰
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۲:۴۰
CA Defensores Unidos
۲
۱
CA Defensores de Belgrano
inprogress
۲۲:۰۰
CA Estudiantes Caseros
۱
۱
CA All Boys
Finished
۲۱:۳۰
Atlanta
۳
۰
Almagro
Finished
۲۰:۰۵
Brazil
Serie A
Fluminense RJ
۲
۱
Vasco da Gama RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Groningen
۲
۰
Cambuur Leeuwarden
inprogress
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
۱
۱
Willem II Tilburg
Finished
۲۰:۱۵
ADO Den Haag
۱
۱
FC Eindhoven
Finished
۱۸:۰۰
England
League One
Bolton Wanderers
۲
۰
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
Portsmouth
۱
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Cambridge United
۰
۱
Derby County
Finished
۱۷:۳۰
Bristol Rovers
۰
۲
Peterborough United
Finished
۱۷:۳۰
Northampton Town
۱
۲
Exeter City FC
Finished
۱۶:۳۰
Burton Albion
۳
۲
Reading
Finished
۱۷:۳۰
Charlton Athletic FC
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۱
۲
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Blackpool FC
۳
۲
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
Leyton Orient
۰
۱
Fleetwood Town
Finished
۱۷:۳۰
Carlisle United
۱
۳
Wycombe Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Carabobo FC
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۲:۳۰
Zamora FC
۰
۲
Portuguesa FC
Finished
۰۲:۳۰
Metropolitanos FC
۲
۰
Angostura FC
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Segunda Division
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۰
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Linares
۰
۲
General Velasquez
Finished
۲۰:۰۰
Melipilla
۰
۰
CD Puerto Montt
inprogress
۲۲:۳۰
France
Ligue 2
AS St. Etienne
۲
۱
FC Girondins de Bordeaux
Finished
۲۰:۳۰
Angers SCO
۲
۱
ES Troyes AC
Finished
۲۰:۳۰
Annecy FC
۰
۱
Grenoble Foot 38
Finished
۲۰:۳۰
US Concarneau
۰
۰
US Quevilly-Rouen Métropole
Finished
۲۰:۳۰
SC Amiens
۰
۱
Dunkerque
Finished
۲۰:۳۰
EA Guingamp
۰
۱
SC Bastia
Finished
۲۰:۳۰
Rodez Aveyron
۲
۰
A.J. Auxerre
Finished
۱۶:۳۰
Pau FC
۳
۰
Stade Laval
Finished
۲۰:۳۰
AC Ajaccio
۲
۱
Stade Caen
Finished
۲۰:۳۰
Paris FC
۲
۱
Valenciennes FC
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Argentinos Juniors
۰
۱
Defensa y Justicia
inprogress
۲۲:۰۰
Serbia
Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۲
Partizan Belgrade
Finished
۱۹:۳۰
FK TSC Backa Topola
۳
۲
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۶:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۴
۳
FK Cukaricki Stankom
Finished
۱۵:۳۰
India
Indian Super League
FC Goa
۲
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie B
Calcio Lecco
۱
۲
SSC Venezia
Finished
۱۷:۴۵
Spezia
۰
۰
Sampdoria
Finished
۱۷:۴۵
Feralpisalo
۲
۵
Calcio Como
Finished
۱۵:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۰
۰
Cittadella
Finished
۱۷:۴۵
Ascoli
۰
۰
Modena
Finished
۱۵:۳۰
Bari
۱
۱
Pisa
Finished
۱۵:۳۰
Brescia
۰
۰
Ternana
Finished
۱۵:۳۰
Catanzaro
۰
۰
Cremonese
Finished
۱۷:۴۵
Europe
UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
۰
۱
Chelsea (W)
Finished
۱۵:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۳
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
LIGA MX
Mazatlan FC
۰
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۱
Puebla
Finished
۰۶:۴۰
San Luis
۱
۵
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۰
Belgium
First Division A - Conference Group
KAA Gent
۳
۱
KV Mechelen
Finished
۲۱:۳۰
KVC Westerlo
۳
۳
Standard Liege
Finished
۱۹:۴۵
Oud-Heverlee Leuven
۱
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga Women
Eintracht Frankfurt (W)
۴
۱
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG Essen (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۳:۳۰
England
FA Cup
Manchester City
۱
۰
Chelsea
Finished
۱۹:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
UD Alzira
۲
۱
Valencia CF B
Finished
۲۱:۳۰
CE Andratx
۰
۰
SD Formentera
Finished
۱۷:۰۰
CD La Nucia
۲
۰
CE Manresa
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Primera Division
Union La Calera
۰
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۴:۰۰
Cobresal Salvador
۱
۲
Nublense
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۱
۰
Vasteras SK FK
Finished
۱۹:۰۰
IFK Goteborg
۱
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
۰
۱
IFK Varnamo
Finished
۱۶:۳۰
China
Super League
Wuhan Three Towns
۰
۰
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Nantong Zhiyun
۰
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۱:۰۰
Chengdu Rongcheng FC
۳
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۴:۳۰
Asia
AFC Asian Cup U23 Group D
Malaysia U23
۰
۲
Vietnam U23
Finished
۱۶:۳۰
Kuwait U23
۰
۵
Uzbekistan U23
Finished
۱۹:۰۰
Uruguay
Segunda Division
Plaza Colonia
۱
۰
CA Rentistas
Finished
۰۱:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۲
New England Revolution II
Finished
۰۲:۳۰
St Louis City II
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۳:۳۰
Los Angeles Galaxy II
-
-
Sporting Kansas City II
inprogress
۲۳:۳۰
Crown Legacy FC
۰
۲
Orlando City II
Finished
۰۳:۰۰
Chile
Tercera Division
Santiago City
۴
۱
Deportes Union Companias
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Colina
۰
۰
Colchagua CD
inprogress
۲۳:۳۰
Comunal Cabrero
۰
۲
Municipal Salamanca
inprogress
۲۲:۳۰
CD Quillon
۲
۱
Deportes Valdivia
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL Queensland
Peninsula Power
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۲:۰۰
Redlands United
۲
۴
Queensland Lions SC
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۴
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۱:۴۵
Morocco
Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
HUSA Agadir
inprogress
۲۳:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۰
۰
Chabab Mohammedia
Finished
۲۱:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۲
۱
Fath Union Sportive Rabat
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Palmeiras (W)
۲
۰
America Mineiro (W)
Finished
۰۲:۳۰
Real Brasilia FC (W)
۱
۰
Sao Paulo (W)
Finished
۲۱:۳۰
Fluminense RJ (W)
۰
۰
Botafogo RJ (W)
Finished
۲۱:۳۰
Kindermann (W)
۱
۳
Santos FC (W)
Finished
۲۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
2 de Mayo
۰
۲
Cerro Porteno
Finished
۰۴:۰۰
Sol de America
۰
۳
Sportivo Luqueno
Finished
۰۱:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Cienciano Cusco
۰
۲
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۴:۳۰
Los Chankas CYC
۶
۰
Sport Huancayo
Finished
۲۱:۳۰
United States
USL Championship
Loudoun United FC
۰
۰
Louisville City FC
inprogress
۲۳:۳۰
Detroit City FC
۱
۰
Oakland Roots SC
inprogress
۲۳:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
۰
۲
San Luis de Quillota
inprogress
۲۲:۳۰
Magallanes
۰
۲
San Marcos de Arica
Finished
۲۰:۰۰
Japan
J2 League
Fagiano Okayama
۲
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Fujieda MYFC
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۳
۲
Vegalta Sendai
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۲
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۴
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Denguele Sports D'Odienne
۳
۲
Racing Club d'Abidjan
Finished
۲۱:۱۵
Argentina
Primera B Metropolitana
Deportivo Merlo
۰
۰
Club Atletico Acassuso
inprogress
۲۲:۰۰
Canuelas
۰
۲
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Armenio
۲
۱
Sportivo Italiano
inprogress
۲۲:۰۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۰
۰
Argentino Merlo
inprogress
۲۳:۳۵
Panama
LPF
CD Arabe Unido
۰
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۴:۳۰
Turkey
1. Lig
Eyupspor
۰
۰
Boluspor
Finished
۱۹:۳۰
Bandirmaspor
۱
۱
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Giresunspor
۰
۳
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Corinthians U20
۰
۰
Sao Caetano U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۴
۰
Gremio Osasco Audax EC U20
Finished
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۱
۱
Capivariano FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۳
۰
Maua FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Botafogo SP U20
۸
۰
AA Francana U20
Finished
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۳
۱
Ibrachina U20
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۳
۲
Leon (W)
Finished
۰۲:۳۰
Atlas (W)
۰
۱
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۴
۲
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۳۰
Maroochydore Swans FC
۶
۱
Bayside United
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۳
۲
Samford Rangers FC
Finished
۱۳:۰۰
Souths United
۰
۱
North Star
Finished
۱۱:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
CF Orgullo Reynosa
۱
۱
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۴:۱۵
Alacranes De Durango
۴
۱
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۵:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
۳
۰
Leones Negros de la Universidad de Guadalajara II
Finished
۰۴:۳۰
Club Calor
۲
۰
Colima
Finished
۰۵:۰۰
Honduras
Liga Nacional
CD Victoria
۰
۱
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Chuncheon FC
۲
۰
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Busan Transport Corp
۲
۳
Gimhae City
Finished
۰۸:۳۰
Daegu FC Reserves
۱
۴
Siheung Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Rayo Majadahonda
۰
۰
Sociedad Deportivo Tarazona
Finished
۲۱:۳۰
CD Teruel
۱
۰
Sestao River Club
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo La Coruna
۲
۰
Cultural Leonesa
Finished
۲۰:۳۰
Real Sociedad B
۲
۰
CF Fuenlabrada
Finished
۱۷:۳۰
CE Sabadell
۲
۱
UE Cornella
Finished
۱۸:۳۰
Andorra
Primera Divisio
CE Carroi
۲
۲
CF Atletic America
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Serie C
Tombense MG
۰
۰
Sao Jose EC
inprogress
۲۳:۳۰
Remo PA
۰
۰
Volta Redonda
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Baiano U20
Ypiranga PE U20
۰
۰
EC Bahia U20
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Alagoinhas U20
۰
۵
AD Bahia de Feira U20
Finished
۲۱:۳۰
Vitoria BA U20
۲
۳
EC Estrela de Marco U20
Finished
۱۴:۳۰
Mauritania
Division 1
Chemal FC
۰
۰
AS Garde Nationale
inprogress
۲۳:۲۰
ASC Entou
۳
۴
Kaedi FC
Finished
۲۰:۳۰
Africa
CAF Champions League
Esperance Tunis
۱
۰
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۲۲:۳۰
TP Mazembe Englebert
۰
۰
Al Ahly Cairo
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Dynamo Puerto FC
۰
۰
Fundacion Aifi
inprogress
۲۳:۳۰
Canada
Premier League
Atletico Ottawa
۱
۱
Cavalry FC
Finished
۲۱:۳۰
Pacific FC
۲
۰
Valour FC
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Sport Recife PE (W)
۱
۰
Fortaleza (W)
Finished
۲۱:۳۰
EC Juventude (W)
۱
۰
Taubate (W)
Finished
۲۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۱
۳
Logan Lightning U23
Finished
۰۹:۱۵
Ipswich FC U23
۳
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Eastern Suburbs U23
۴
۱
Broadbeach United U23
Finished
۱۳:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۲
۱
Southside Eagles U23
Finished
۱۰:۱۵
Peninsula Power U23
۲
۴
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۹:۴۵
Portugal
Liga 3
Varzim SC
۱
۱
Atletico Clube de Portugal
Finished
۲۱:۳۰
Sporting Covilha
۱
۲
Sporting Braga B
Finished
۱۳:۳۰
FC Alverca
۱
۱
Felgueiras 1932
Finished
۱۹:۳۰
Academica de Coimbra
۱
۰
Lusitania Lourosa
Finished
۱۷:۳۰
Malta
Premier League
Marsaxlokk
۱
۰
Floriana FC
Finished
۱۷:۴۵
Hamrun Spartans FC
۴
۱
St Lucia F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Gzira United FC
۰
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۵:۳۰
Sliema Wanderers FC
۰
۰
Naxxar Lions FC
Finished
۱۷:۴۵
Spain
Primera Federacion, Group 2
Sanluqueno
۱
۰
Recreativo de Huelva
Finished
۲۱:۳۰
Real Madrid B
۳
۱
CD Alcoyano
Finished
۲۱:۳۰
Algeciras CF
۲
۳
Antequera CF
Finished
۱۹:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Miramar Rangers
۱
۱
Petone
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۲
۳
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۰۰
Stop Out Sports Club
۱
۶
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Wellington Phoenix Reservers
۱
۶
Napier City Rovers
Finished
۰۴:۳۰
Western Suburbs
۲
۳
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
New Zealand
Northern Premier League
Hamilton Wanderers AFC
۲
۴
Western Springs AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland City
۷
۳
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Tauranga City United
۲
۱
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Manurewa AFC
۴
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۱
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۱۵
Australia
NPL Victoria U23
Altona Magic U23
۳
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۰۹:۳۰
Green Gully U23
۷
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۱
۲
Avondale U23
Finished
۱۰:۰۰
Manningham Utd Blues U23
۷
۱
Hume City U23
Finished
۰۶:۱۵
France
National 3
Marcquois
۱
۱
Jeanne d Arc de Drancy
Finished
۲۱:۳۰
Stade Bordelais
۳
۱
US Lege Cap Ferret
Finished
۲۰:۳۰
AS Montlouis
۲
۱
US Chateauneuf sur Loire
Finished
۲۰:۳۰
Stade Plabennecois
۰
۲
Rennes II
Finished
۱۹:۳۰
CMS Oissel
۱
۱
Caen AS PTT
Finished
۱۹:۳۰
US Colomiers
۲
۲
FC Girondins Bordeaux II
Finished
۱۹:۳۰
St-Maur Lusitan
۵
۰
Mainvilliers
Finished
۱۹:۳۰
AS Prix Les Mezieres
۱
۲
FCO Strasbourg Koenigshoffen
Finished
۱۶:۳۰
Chateauroux II
۲
۰
Tours FC
Finished
۱۶:۳۰
Montpellier II
۰
۰
Rousset-Ste Victoire
Finished
۱۹:۳۰
Onet le Chateau
۱
۲
Pau FC II
Finished
۱۹:۳۰
Dijon II
۱
۱
La Chapelle
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A4
Rio Branco SP
۱
۱
XV de Jau
Finished
۲۱:۳۰
America SP
۱
۱
Xv De Novembro De Jau SP
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Yupanqui
۳
۰
CSD Central Ballester
inprogress
۲۲:۰۰
Defensores de Cambaceres
۱
۱
CA Atlas
inprogress
۲۲:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura
AD Sarchi
۰
۰
CS Uruguay de Coronado
inprogress
۲۳:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Boca Unidos
۰
۰
Sol de America de Formosa
inprogress
۲۲:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۱
۱
Gutierrez SC
inprogress
۲۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Puerto Viejo FC (W)
۰
۰
Tsunami Azul (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Gosnells City Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۲
۲
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Uruguay
Primera Division
Boston River
۱
۳
Penarol Montevideo
Finished
۲۱:۳۰
Danubio
۱
۱
Cerro Largo FC
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Armadale U20
۴
۰
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Western Knights U20
۱
۳
Olympic Kingsway U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۵
۰
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۰
۰
Stirling Macedonia U20
inprogress
۰۸:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Campbelltown Reserves
۰
۱
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۳
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۲
۲
White City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Croydon Kings Reserves
۳
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Australia
NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۱
۲
Manly United FC
Finished
۱۰:۰۰
St. George Saints
۱
۰
Hills United FC
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۲
۰
Central Coast Mariners NPL
Finished
۱۲:۴۵
Hong Kong
Premier League
Wofoo Tai Po
۰
۰
Kitchee
Finished
۱۰:۳۰
Southern District Rsa
۰
۲
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
Lee Man Warriors FC
۲
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persik Kediri
۱
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۱:۳۰
Persib Bandung
۳
۱
Persebaya Surabaya
Finished
۱۱:۳۰
Bali United Pusam
۲
۱
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۵:۳۰
PSS Sleman
۲
۳
Dewa United FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
۰
۰
Athletic Bilbao B
Finished
۲۰:۳۰
AD San Juan Pamplona
۳
۰
Mutilvera
Finished
۱۸:۳۰
Faroe Islands
Premier League
KI Klaksvík
۳
۰
B68 Toftir
Finished
۲۱:۰۰
Belgium
U21 Pro League
Patro Eisden Maasmechelen U21
۵
۳
Sint-Truidense U21
Finished
۲۱:۳۰
Waasland-Beveren U21
۱
۲
Westerlo U21
Finished
۱۵:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Delfines Del Este
۱
۱
Moca FC
inprogress
۲۳:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۵
۰
Aluminij
Finished
۱۹:۰۰
Radomlje
۱
۲
NS Mura
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
HNL
NK Osijek
۱
۲
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۸:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۰
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۲۰:۴۰
Poland
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
۰
۲
Piast Gliwice
Finished
۱۶:۳۰
Zaglebie Lubin SSA
۱
۲
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۲۱:۳۰
KS Ruch Chorzow
۲
۳
Widzew Lodz
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie A Women
Juventus FC (W)
۲
۱
Sassuolo (W)
Finished
۱۶:۰۰
Fiorentina (W)
۰
۰
AS Roma (W)
Finished
۱۷:۴۵
England
Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۲
۲
Manchester United U21
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Seoul United FC
۱
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Seoul Jungnang FC
۲
۴
Sejong Vanesse
Finished
۰۷:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۲
Pyeongchang United
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL South Australia
Campbelltown City
۰
۴
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۳
۲
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Panama
Liga Prom
SD Atletico Nacional
۱
۱
Union Cocle
Finished
۰۴:۳۰
Plaza Amador Reserves
۴
۲
San Martin FC
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Atalanta U19
۰
۱
Juventus U19
Finished
۱۴:۳۰
Roma U19
۴
۰
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
Inter Milan U19
۳
۰
Cagliari U19
Finished
۱۲:۳۰
Genoa U19
۳
۲
Fiorentina U19
Finished
۱۶:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Playford Patriots
۲
۴
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۳
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Cobras
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۱۳:۰۰
Cumberland United
۲
۰
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۰
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Club Rapido de Bouzas
۱
۲
Polvorin FC
Finished
۲۱:۰۰
Pontevedra B
۲
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۷:۳۰
China
Jia League
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Jiading
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
Philippines
PFL
Don Bosco Garelli
۴
۲
Mendiola FC
Finished
۱۰:۳۰
Tuloy
۱
۷
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
۰
۵
Taguig FC
Finished
۱۶:۰۰
Portugal
Liga Segunda
FC Penafiel
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۱۳:۳۰
Santa Clara
۱
۰
CD Tondela
Finished
۱۸:۰۰
SCU Torreense
۰
۳
Uniao Leiria
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۴
Preston Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Essendon Royals (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۴
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Nunawading City
۳
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
FC Melbourne Serbia
۱
۰
Doveton
Finished
۱۱:۴۵
Boroondara Carey Eagles
۰
۲
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۱
۲
Altona City
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Riverside Olympic SC (W)
۲
۳
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۴۵
Devonport Strikers (W)
۲
۰
South Hobart (W)
Finished
۰۵:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۲
۰
Eastern Lions U23
Finished
۰۶:۱۵
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۸:۴۵
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
Escorpiones de Belen
۴
۴
Marineros de Puntarenas
Finished
۰۵:۳۰
United States
NWSL
Orlando Pride SC (W)
۱
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۳۰
Washington Spirit (W)
۲
۰
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Floreat Athena
۲
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۳
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۳
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۵
۲
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights SC
۳
۳
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۱
۱
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۴
۲
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
Spain
Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۴
Real Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Madrid CFF (W)
۲
۱
Athletic Bilbao (W)
Finished
۱۹:۳۰
Granada (W)
۲
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۱
Eibar (W)
Finished
۱۷:۳۰
England
National League
Barnet
۴
۱
Kidderminster Harriers
Finished
۱۴:۴۵
Boreham Wood FC
۰
۰
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۴:۴۵
Chesterfield
۳
۲
Maidenhead United
Finished
۱۴:۴۵
Eastleigh
۰
۳
Halifax Town
Finished
۱۴:۴۵
Southend United
۱
۲
Rochdale
Finished
۱۴:۴۵
Dagenham & Redbridge
۳
۳
Aldershot Town FC
Finished
۱۴:۴۵
Gateshead
۲
۱
Bromley
Finished
۱۴:۴۵
Altrincham
۱
۰
Oxford City FC
Finished
۱۴:۴۵
Oldham Athletic
۲
۳
Wealdstone FC
Finished
۱۴:۴۵
Dorking Wanderers
۳
۴
Hartlepool United
Finished
۱۴:۴۵
Solihull Moors
۱
۰
York City FC
Finished
۱۴:۴۵
Woking FC
۳
۰
AFC Fylde
Finished
۱۴:۴۵
United States
USL League One
Union Omaha
۰
۰
Charlotte Independence
inprogress
۲۲:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KR Reykjavik
۰
۱
Fram Reykjavik
Finished
۱۹:۴۵
HK Kopavogur
۰
۲
FH Hafnarfjordur
Finished
۱۷:۳۰
Dominica
Premier League
Bath Estate
۰
۰
Middleham United
inprogress
۲۳:۳۰
East Central FC
۳
۲
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
Belgium
First Amateur Division
KSK Heist
۱
۱
URSL Vise
Finished
۲۱:۳۰
RAAL La Louviere
۳
۱
KAA Gent II
Finished
۲۱:۳۰
Charleroi II
۳
۱
ROC de Charleroi-Marchienne
Finished
۲۱:۳۰
Royal Antwerp II
۲
۴
Royal Knokke FC
Finished
۲۱:۳۰
KSC Lokeren-Temse
۱
۳
Royal Excelsior Virton
Finished
۲۱:۳۰
Hoogstraten VV
۲
۱
Sint-Eloois-Winkel
Finished
۲۱:۳۰
France
National 2, Group A
AS Cannes
۲
۱
Toulon Var
Finished
۲۰:۳۰
Hyeres F.C.
۲
۲
RC Grasse
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Real Murcia U19
۰
۲
FC Cartagena U19
Finished
۲۰:۳۰
Villarreal CF U19
۵
۳
Patacona U19
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Petach Tikva
۴
۲
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۲۰:۳۰
Maccabi Haifa FC
۴
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۰:۳۰
Maccabi Tel-Aviv
۴
۰
Hapoel Haifa
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۲
Maccabi Bnei Raina
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Netanya
۱
۰
Hapoel Katamon Jerusalem
Finished
۱۸:۳۰
England
League Two
Stockport
۴
۲
Accrington Stanley
Finished
۱۷:۳۰
Mansfield Town
۲
۱
Gillingham
Finished
۱۷:۳۰
Crewe Alexandra
۰
۳
Wrexham
Finished
۱۵:۰۰
Walsall FC
۲
۳
Bradford City
Finished
۱۷:۳۰
Doncaster Rovers
۴
۲
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Sutton United FC
۲
۲
Crawley Town
Finished
۱۷:۳۰
Notts County
۱
۰
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
Morecambe FC
۱
۲
Forest Green Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۳
۵
Milton Keynes Dons FC
Finished
۱۷:۳۰
Grimsby Town
۲
۰
Swindon Town
Finished
۱۷:۳۰
Tranmere Rovers
۳
۲
AFC Wimbledon
Finished
۱۷:۳۰
Newport County FC
۰
۱
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
Germany
3.Liga
TSV 1860 Munchen
۱
۱
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۰
۲
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۵:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۳۰
VfB Lubeck
۰
۵
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04
۲
۰
MSV Duisburg
Finished
۱۸:۰۰
Portugal
U19 League
Braga U19
۱
۰
Famalicao U19
Finished
۱۳:۳۰
SL Benfica U19
۱
۲
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۱۸:۳۰
Chaves U19
۵
۳
FC Paços de Ferreira U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Lusitania U19
۱
۱
Beira Mar U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Espinho U19
۱
۱
Valadares Gaia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente U19
۱
۲
Rio Ave U19
Finished
۱۸:۳۰
Alcanenense U19
۰
۲
GD Alcochetense U19
Finished
۱۸:۳۰
Vizela U19
۳
۱
Boavista U19
Finished
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra U19
۰
۰
Estoril U19
Finished
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۱
۱
Varzim U19
Finished
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۰
۱
FC Pacos de Ferreira B U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Fafe U19
۵
۰
GD Braganca U19
Finished
۱۸:۳۰
Marinhas FC U19
۰
۳
Feirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
۱
۲
Torreense U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Sanjoanense U19
۰
۳
SC Salgueiros U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Tondela U19
۰
۰
CD Mafra U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۳
۰
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Farense U19
۱
۲
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۸:۳۰
Vilaverdense U19
۲
۲
Moreirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar U19
۲
۰
Amarante U19
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۲
۱
Alverca U19
Finished
۱۸:۳۰
SU Sintrense U19
۰
۰
SG Sacavenense U19
Finished
۱۸:۳۰
AVS Futebol SAD U19
۳
۱
SC Vianense U19
Finished
۱۸:۳۰
Amora FC U19
۳
۰
Clube Oriental Lisboa U19
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Macarthur Rams
Finished
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۳
۲
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۰۰
Mt Druitt Town Rangers
۱
۱
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۲
۱
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۰
۱
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Hawkesbury City SC
۴
۵
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۴
۳
UNSW FC
Finished
۱۰:۳۰
Inner West Hawks
۴
۱
Fraser Park
Finished
۱۲:۳۰
Prospect United FC
۰
۳
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۰
۱
Central Coast United
Finished
۱۰:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۱
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۲
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Japan
J3 League
Grulla Morioka
۱
۱
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
North Geelong Warriors
۱
۱
Eastern Lions
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۱
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
Caroline Springs George Cross
۰
۴
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۱:۰۰
Belgium
Super League Women
Standard Liege (W)
۰
۳
OH Leuven (W)
Finished
۲۰:۳۰
Genk (W)
۱
۱
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
Mali
Premiere Division
Olympique Bamako
۱
۲
USFAS Bamako
Finished
۲۲:۰۰
AS Bakaridjan
۲
۰
US Bougouba
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
PK Keski-Uusimaa (W)
۲
۳
JyPK (W)
Finished
۲۰:۳۰
HPS (W)
۲
۲
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۰
۱
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
۱
۳
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
CD Ciudad de Lucena
۱
۰
Club Atletico Espeleno
Finished
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Sarajevo
۱
۱
FK Borac Banjaluka
inprogress
۲۲:۱۵
NK Siroki Brijeg
۴
۱
FK Igman Konjic
Finished
۱۵:۰۰
Sloga Doboj
۰
۲
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
League One
Cove Rangers
۲
۳
Alloa Athletic
Finished
۲۰:۰۰
Falkirk FC
۲
۲
Kelty Hearts
Finished
۱۷:۳۰
FC Edinburgh
۱
۲
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Montrose
۱
۲
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۰
۰
Queen of the South
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
۱
۲
CF Villanovense
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
EBK
۱
۶
Inter Turku II
Finished
۱۷:۳۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۳:۳۰
Tampere United
۵
۱
Ilves II
Finished
۲۰:۰۰
VJS Vantaa
۳
۱
FC Honka
Finished
۱۷:۳۰
HJS Akatemia
۲
۱
TPV Tampere
Finished
۱۸:۰۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Goztepe SK U19
۳
۲
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۲
۱
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۳
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۲
۱
Ankaraspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep BB U19
۲
۰
Besiktas JK U19
Finished
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
۲
۱
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbulspor U19
۲
۱
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۶
۲
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۲
۱
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray SK U19
۵
۱
Adana Demirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bodrumspor U19
۱
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Bandirmaspor U19
۲
۲
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۱
۰
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Denizlispor U19
۱
۲
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۱
Eskisehirspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Genclerbirligi U19
۸
۰
Bayrampasa U19
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۱
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۱
۳
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Altona Magic
۱
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۱:۴۵
Dandenong Thunder SC
۰
۸
Avondale FC
Finished
۱۲:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
GVV Unitas
۲
۱
BVV Barendrecht
Finished
۱۹:۳۰
VV Hoogeveen
۳
۲
HSV ODIN '59
Finished
۱۹:۳۰
England
Super League Women
Bristol City (W)
۰
۱
Liverpool (W)
Finished
۱۵:۰۰
Estonia
Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۰
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۵:۰۰
FC Levadia Tallinn
۱
۱
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۷:۳۰
JK Nomme United
۰
۲
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۳:۰۰
Algeria
Youth League
JSM Tiaret U21
۱
۱
WA Boufarik U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
Temouchent U21
۰
۳
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Guir U21
۲
۱۰
ASM Oran U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۱
۰
ES Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۳
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey U21
۱
۰
RC Arba U21
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۲
۱
Broadbeach United
Finished
۱۱:۰۰
Moreton City Excelsior FC 2
۳
۱
Southside Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich FC
۴
۲
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Strikers
۴
۱
Logan Lightning
Finished
۱۱:۳۰
Greece
U19 Super League
Atromitos U19
۴
۳
Kifisias FC U19
Finished
۱۱:۳۰
Panaitolikos U19
۲
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۱:۳۰
PAOK Salonika U19
۰
۱
OFI Crete U19
Finished
۱۷:۰۰
Panathinaikos U19
۳
۰
PAS Giannina U19
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston City
۲
۱
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۱۵
Devonport City
۱
۱
South Hobart
Finished
۰۸:۰۰
Australia
NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۱
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۲
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserves
۲
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۶
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Victory Reserves
۴
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۴
۰
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۶
۰
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Cobras Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Inter Playa del Carmen
۱
۰
Lobos ULMX
Finished
۰۲:۳۵
Sporting Canamy
۰
۲
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۲:۳۰
Deportiva Venados
۴
۲
Montaneses FC
Finished
۲۰:۳۰
Petroleros de Salamanca
۱
۰
Cafetaleros De Chiapas
Finished
۰۴:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
St. Anna
۳
۱
LASK Linz II
Finished
۲۰:۳۰
Union Gurten
۱
۱
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
SD Solares Medio Cudeyo
۰
۳
UM Escobedo
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
1st Division Women
Sundby (W)
۱
۱
Varde (W)
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
KS Warta Sieradz
۲
۲
Legionovia Legionowo
Finished
۱۸:۳۰
Victoria Sulejowek
۱
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۹:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۰
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۴
۱
Olimpia Zambrow
Finished
۱۶:۳۰
Unia Skierniewice
۴
۰
Legia Warsaw II
Finished
۱۸:۳۰
Mlawianka Mlawa
۲
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۷:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۱
۱
Pelikan Lowicz
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۰
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۲:۳۰
Vis Pesaro U19
۲
۲
Juve Stabia U19
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
U19 League
BSC Young Boys Bern U19
۴
۳
FC Luzern U19
Finished
۱۴:۰۰
FC Zurich U19
۶
۳
Servette U19
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Ternana U19
۱
۲
Crotone U19
Finished
۱۲:۳۰
AC Pisa U19
۱
۰
Ascoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Udinese U19
۴
۱
Renate U19
Finished
۱۲:۳۰
Cesena U19
۴
۰
Bari U19
Finished
۱۲:۴۵
Spezia U19
۲
۲
Benevento Calcio U19
Finished
۱۲:۴۵
Cremonese U19
۲
۲
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۶:۳۰
Cosenza Calcio U19
۱
۱
Palermo U19
Finished
۱۵:۳۰
Como U19
۳
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۰۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۳
Virtus Entella U19
Finished
۱۶:۳۰
Reggiana U19
۰
۲
LR Vicenza U19
Finished
۱۶:۳۰
Pescara U19
۳
۰
Perugia U19
Finished
۱۶:۳۰
Napoli U19
۵
۱
US Salernitana U19
Finished
۱۶:۳۰
Brescia U19
۳
۱
Padova U19
Finished
۱۶:۳۰
Albinoleffe U19
۰
۲
Venezia FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Sudtirol U19
۲
۱
Spal U19
Finished
۱۷:۰۰
Czech Republic
MSFL
TJ Tatran Bohunice
۰
۱
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovan Rosice
۰
۰
Frydek Mistek
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Relegation Group
Dinaz Vyshgorod
۱
۰
Khust FC
Finished
۱۳:۱۵
FC Hirnyk Sport Koms
۱
۱
Podillia Khmelnytskyi
Finished
۱۴:۰۰
FC Metalurg Zaporizhya
۰
۵
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۲:۳۰
England
National League South
Worthing FC
۴
۲
Weston-super-Mare FC
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۵
۱
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۷:۳۰
Slough Town FC
۱
۱
Welling United
Finished
۱۷:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۳
Yeovil Town
Finished
۱۷:۳۰
Torquay United
۵
۰
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۷:۳۰
Braintree Town FC
۲
۳
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Chippenham Town FC
۱
۱
Chelmsford City
Finished
۱۷:۳۰
Taunton Town
۰
۰
Hemel Hempstead Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Dartford FC
۲
۱
Truro City FC
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۲
۰
Bath City
Finished
۱۷:۳۰
Tonbridge Angels FC
۲
۲
St. Albans City
Finished
۱۷:۳۰
Weymouth FC
۱
۲
Farnborough FC
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
FC Killas (W)
۰
۰
Deportivo Municipal (W)
inprogress
۲۳:۳۰
FBC Melgar (W)
۱
۲
Alianza Lima (W)
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Paranaense U20
Coritiba U20
۲
۱
Patriotas FC U20
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۳
۰
Huracan (W)
Finished
۲۱:۳۰
Rosario Central (W)
۱
۱
CA Independiente (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Boca Juniors (W)
۲
۱
Newell's Old Boys (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
۴
۱
Platense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Latvia
1. Liga
Skanstes SK
۰
۰
SK Super Nova
Finished
۱۹:۳۰
Riga FC II
۶
۰
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۵:۳۰
Ogre United
۰
۳
JDFS Alberts
Finished
۱۲:۳۰
Leevon PPK
۴
۲
Marupe
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Bundesliga
Wolfsberger Athletik Club
۱
۱
SC Austria Lustenau
Finished
۱۸:۳۰
FK Austria Wien
۳
۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
Finished
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۲
۲
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Lichtenberg 47
۱
۲
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۴:۳۰
FC Anker Wismar
۶
۲
Rostocker FC
Finished
۱۴:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Zhenys
۱
۰
FC Turan
Finished
۱۲:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۱
۱
FC Atyrau
Finished
۱۲:۳۰
Ordabasy Shymkent
۱
۱
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۵:۰۰
Kairat Almaty
۱
۳
FK Aktobe
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Dukla Praha U19
۳
۲
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۱:۴۵
Sigma Olomouc U19
۷
۰
Karvina U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۱
۳
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovacko U19
۲
۱
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav U19
۲
۳
Sparta Prague U19
Finished
۱۱:۳۰
Fastav Zlin U19
۳
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۲:۳۰
Ceske Budejovice U19
۲
۳
Slavia Prague U19
Finished
۱۲:۰۰
FC Pardubice U19
۰
۳
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Mitchelton (W)
۴
۴
Peninsula Power (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane City (W)
۱
۲
Lions FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Eastern Suburbs (W)
۵
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۰۸:۴۵
South Africa
Diski Challenge
Supersport United Reserves
۳
۲
Royal AM Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Polokwane City Reserves
۲
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Gosnells City
۱
۵
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۳
۲
UWA Nedlands
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۳
۱
Murdoch University Melville
Finished
۱۲:۳۰
Rockingham City
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۰
University Azzurri FC
Finished
۱۰:۰۰
Mindil Aces
۵
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Sutherland Sharks U20
۲
۲
Manly United FC U20
Finished
۰۷:۴۵
St George Saints U20
۲
۲
Hills United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۲
۰
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۰۰
Dunbar Rovers U20
۴
۲
Macarthur Rams U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Ajax Amsterdam (W)
۰
۰
AZ Alkmaar (W)
Abandoned
۱۵:۳۰
PEC Zwolle (W)
۲
۰
Telstar (W)
Finished
۱۵:۳۰
PSV Eindhoven (W)
۵
۰
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
CD El Ejido 2012
۰
۰
Huetor Tajar
Finished
۱۹:۳۰
UD Torre del Mar
۰
۰
FC Malaga City
Finished
۱۹:۳۰
Norway
1. Division
FC Lyn Oslo
۱
۱
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۹:۳۰
Ranheim Trondheim
۲
۲
Asane IL Ulset
Finished
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
۱
۱
Sandnes Ulf
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۱
Bryne FK
Finished
۱۷:۳۰
Levanger FK
۱
۲
Kongsvinger IL
Finished
۱۷:۳۰
Sogndal IL
۱
۰
Moss
Finished
۱۷:۳۰
Egersund IK
۳
۱
Aalesunds FK
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
FC Tuerkiye
۶
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۵:۳۰
Duneberger SV
۱
۶
TuRa Harksheide
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
1. NL
NK Sibenik
۲
۱
NK Solin
Finished
۱۸:۳۰
Vukovar 1991
۱
۱
NK Dugopolje
Finished
۱۸:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۱
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۲۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۰
۰
Ahlafors IF
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Bundesliga U19
SpVgg Greuther Furth U19
۱
۲
Nurnberg U19
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Koln U19
۳
۰
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Dortmund U19
۴
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۲:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۲
۰
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Karlsruher SC U19
۰
۱
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli U19
۲
۳
Werder Bremen U19
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۴
FC Kaiserslautern U19
Finished
۱۲:۰۰
Borussia Monchengladbach U19
۶
۰
Alemannia Aachen U19
Finished
۱۲:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۳
۰
FC Augsburg U19
Finished
۱۲:۳۰
Hansa Rostock U19
۱
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
SV Sandhausen U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Koln U19
۱
۰
SC Verl U19
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SK Ujezd Praha 4
۱
۱
Brandys Nad Labem
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۳
۲
Letohrad
Finished
۱۱:۴۵
SK Benesov
۱
۵
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
FC Chomutov
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
FC Spartak Velka Bites
۵
۱
SK Lisen B
Finished
۱۷:۳۰
1. HFK Olomouc
۲
۲
SFK Holesov
Finished
۱۷:۳۰
SK Hrebec
۱
۴
Louny
Finished
۱۱:۴۵
SK Petrin Plzen
۴
۱
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۳
FK Olympie Brezova
Finished
۱۱:۴۵
SFK Vrchovina
۶
۰
TJ Dalnice Sperice
Finished
۱۷:۳۰
Novy Jicin
۲
۰
TJ Skatice
Finished
۱۷:۳۰
Jiskra Rymarov
۱
۱
FK Nove Sady
Finished
۱۷:۳۰
Bzenec
۴
۰
Slavicin
Finished
۱۷:۳۰
Hvezda Cheb
۱
۴
Neratovice Byskovice
Finished
۱۷:۳۰
Valasske Mezirici
۰
۴
SFC Opava 2
Finished
۱۷:۳۰
FSC Stara Rise
۰
۲
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۷:۳۰
FC Vsetin
۳
۳
FK Viktorie Prerov
Finished
۱۷:۳۰
FC Kostelec Na Hane
۰
۶
Sternberk
Finished
۱۷:۳۰
Hlubina
۳
۰
MFK Vitkovice
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Sobeslav
۵
۲
FK Komarov
Finished
۱۸:۳۰
Tachov
۱
۰
SK Senco Doubravka
Finished
۱۸:۳۰
Ostrov
۲
۰
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۸:۳۰
FK Horovicko
۰
۱
Mar Lazne
Finished
۱۸:۳۰
SK Vysoke Myto
۲
۱
FC Slavia HK
Finished
۱۸:۳۰
FC Rokycany
۲
۰
SK Otava Katovice
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga 2 Relegation Group B
CS Tunari
۱
۲
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۱:۳۰
Chindia Targoviste
۰
۰
CSA Steaua Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Haifa U19
۱
۱
Bnei Sakhnin FC U19
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۴
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۵۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۶
۰
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Hadera U19
۲
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۳:۴۵
Hapoel Ironi Acre U19
۰
۳
Beitar Ness Toubruk U19
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۱
۲
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۲:۴۰
Australia
NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۶
۲
Moreton City Excelsior U23
Finished
۰۹:۳۰
Redlands United U23
۰
۵
Queensland Lions U23
Finished
۰۹:۱۵
World
Friendly Club Matches Women
Athlone Town (W)
۲
۱
Sligo Rovers (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Shamrock Rovers (W)
۴
۰
DLR Waves (W)
Finished
۱۸:۳۰
Galway (W)
۴
۰
Glentoran Belfast United (W)
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Fiorenzuola
۱
۱
Padova
Finished
۲۰:۰۰
Legnago Salus
۰
۰
US Alessandria 1912
Finished
۲۰:۰۰
AC Renate
۰
۲
Giana Erminio
Finished
۲۰:۰۰
Atalanta U23
۳
۰
AC Pro Sesto
Finished
۲۰:۰۰
US Pergolettese
۱
۱
Albinoleffe
Finished
۲۰:۰۰
Triestina Calcio
۲
۲
Novara
Finished
۲۰:۰۰
Pro Patria
۱
۳
Virtus Verona
Finished
۲۰:۰۰
Lumezzane
۴
۳
Mantova
Finished
۲۰:۰۰
Vicenza
۲
۰
AC Trento
Finished
۲۰:۰۰
Pro Vercelli
۲
۰
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۲۰:۰۰
Ethiopia
Premier League
Wolaita Dicha FC
۱
۰
Kedus Giorgis
Finished
۱۹:۳۰
Dire Dawa
۱
۰
Shashemene Kenema City
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Federacion Women
Victoria CF Coruna (W)
۱
۰
Sporting Gijon II (W)
Finished
۱۹:۳۰
Eibar B (W)
۶
۰
Bizkerre B (W)
Finished
۱۹:۳۰
CD Don Benito (W)
۴
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۳:۳۰
Cadiz CF (W)
۵
۲
CD Samper (W)
Finished
۱۴:۱۵
Fundacion CD Tenerife B (W)
۴
۰
CD Argual (W)
Finished
۱۹:۰۰
Real Aviles CF (W)
۱
۲
Lostrego CF (W)
Finished
۱۹:۰۰
Ciudad Alcala CF (W)
۰
۲
CF Extremadura (W)
Finished
۱۹:۳۰
CD Valdefierro (W)
۰
۰
CE Seagull (W)
Finished
۱۹:۳۰
UD San Antonio Pureza (W)
۰
۰
UD Geneto Del Teide (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
UE Rapitenca
۲
۲
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۹:۰۰
England
Northern Premier League
Macclesfield FC
۲
۰
Workington AFC
Finished
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
۰
۱
Ashton United
Finished
۱۷:۳۰
Radcliffe Borough
۱
۱
Basford Utd
Finished
۱۷:۳۰
Marine
۴
۰
Atherton Collieries
Finished
۱۷:۳۰
Ilkeston FC
۳
۲
Morpeth Town
Finished
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۲
۱
Matlock Town
Finished
۱۷:۳۰
Worksop Town FC
۲
۱
Warrington Rylands
Finished
۱۷:۳۰
Bamber Bridge
۳
۲
Whitby Town
Finished
۱۷:۳۰
Guiseley
۳
۱
FC United of Manchester
Finished
۱۷:۳۰
Bradford Park Avenue
۳
۳
Gainsborough Trinity
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Coleraine FC
۰
۲
Crusaders FC
Finished
۱۷:۳۰
Ballymena United FC
۴
۰
Newry City
Finished
۱۷:۳۰
Dungannon Swifts
۲
۰
Glenavon FC
Finished
۱۷:۳۰
Carrick Rangers
۲
۱
Loughgall
Finished
۱۷:۳۰
Cliftonville FC
۲
۰
Glentoran FC
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Superettan
Skovde AIK
۱
۰
Trelleborgs FF
Finished
۱۴:۳۰
Sandvikens IF
۱
۰
Osters IF
Finished
۱۴:۳۰
Utsiktens BK
۱
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۱
۱
Orgryte IS
Finished
۱۶:۳۰
Macao
Elite League
CDF Benfica
۹
۲
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands
U21 League
Excelsior Maassluis U21
۱
۱
Maastricht U21
Finished
۱۴:۰۰
FC Groningen U21
۱
۱
Feyenoord U21
Finished
۱۵:۳۰
NAC Breda U21
۰
۰
Heerenveen U21
Finished
۱۶:۱۵
Poland
III Liga, Group 3
Slask Wroclaw II
۲
۰
Gornik Zabrze II
Finished
۱۳:۳۰
Rakow II Czestochowa
۰
۰
Odra Bytom Odrzanski
Finished
۱۴:۰۰
Gornik Polkowice
۲
۱
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۶:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۳
۰
Sleza Wroclaw
Finished
۱۵:۳۰
Bangladesh
Premier League
Fortis Limited
۰
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۲:۳۰
Chittagong Abahani
۲
۱
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۳:۱۵
Mohammedan Dhaka
۸
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۱۵
Czech Republic
3. Liga
FK Prepere
۲
۰
FC Kolin
Finished
۱۲:۰۰
1. FC Karlovy Vary
۶
۲
Sokol Hostoun
Finished
۱۹:۳۰
TJ Prestice
۳
۱
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۶:۰۰
Slovan Velvary
۱
۱
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۸:۳۰
Motorlet Praha
۰
۳
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۴۵
FK Robstav
-
-
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۶:۰۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۳
۱
FK Pardubice B
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
1st Division U19
Vasas Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۱:۳۰
III Keruleti TVE U19
۰
۰
Diosgyori U19
Finished
۱۲:۳۰
Romania
Liga IV
CS Flacara Parta
۲
۳
CS Sinandrei Carani
Finished
۱۱:۳۰
CSO Teleajenul Valeni de Munte
۴
۰
CS Brazi
Finished
۱۱:۳۰
China
FA Cup
Dalian Kuncheng
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Segenda
۱
۲
Ganzhou Ruishi
Finished
۰۹:۳۰
Shanxi Xiangyu
۱
۴
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۰:۰۰
Changchun Xidu
۰
۵
Shaanxi Union FC
Finished
۱۰:۳۰
Qianxinan Xu Fengtang
۱
۴
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۰:۳۰
Dezhou Haishan
۱
۳
Taian Tiankuang
Finished
۱۰:۳۰
Shenzhen Donson
۳
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۰۰
Xi'an Ronghai FC
۰
۴
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Bushan
۰
۱
Rizhao Yuqi
Finished
۱۵:۰۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
CA Porto Caruaru U20
۰
۱
Nautico U20
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Torres PE U20
۱
۱
Sport Recife U20
Finished
۲۱:۳۰
Caruaru City FC U20
۳
۳
Petrolina U20
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Suomen Cup
IPS Edustus
۰
۱
MiPK
Finished
۲۰:۳۰
KaPa Kajaani
۵
۰
KePS
Finished
۱۵:۰۰
Luxembourg
National Division
Mondercange
۲
۱
Niedercorn Progres
Finished
۱۹:۳۰
FC Differdange 03
۲
۰
FC Swift Hesperange
Finished
۱۹:۳۰
AS Jeunesse Esch
۳
۱
FC Marisca Mersch
Finished
۱۹:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۲
۱
Union Titus Petange
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Super Liga
DAC Dunajska
۰
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۱۹:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۱
۳
MFK Skalica
Finished
۱۹:۳۰
Podbrezova
۱
۲
MSK Zilina
Finished
۱۷:۰۰
FC Vion Zlate Moravce
۰
۱
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۹:۳۰
South Africa
Premier League
Orlando Pirates FC
۱
۰
Amazulu FC
Finished
۱۹:۰۰
Sekhukhune United
۱
۰
Cape Town Spurs
Finished
۱۸:۳۰
Supersport United
۰
۲
Chippa United
Finished
۲۱:۳۰
Golden Arrows
۱
۱
Royal AM
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
U20 League
Dundalk U20
۱
۱
Derry City U20
Finished
۱۸:۳۰
Athlone Town U20
۵
۱
Longford Town U20
Finished
۱۸:۳۰
Norway
Toppserien Women
Kolbotn (W)
۰
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۸:۱۵
Roa (W)
۰
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۱
۲
Stabaek IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Asane Fotball (W)
۰
۳
SK Brann (W)
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
1st Division Women
FC Viktoria Plzen (W)
۳
۴
SK DFO Pardubice (W)
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
۳
۲
FC Banik Ostrava (W)
Finished
۱۲:۳۰
AC Sparta Prague (W)
۲
۱
FC Slovacko (W)
Finished
۱۴:۳۰
SK Slavia Prague (W)
۴
۲
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Championship
Dundee United FC
۱
۰
Ayr United
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۴
۰
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Arbroath
۱
۲
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Queen's Park
Finished
۱۷:۳۰
Thailand
Thai League 3
Maha Sarakham SBT
۲
۰
Phattalung FC
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۴
۱
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۳:۳۰
Wisloka Debica
۲
۱
Unia Tarnow
Finished
۱۸:۳۰
Star Starachowice
۱
۱
CKS Chelmianka Chelm
Finished
۱۸:۰۰
Swidniczanka Swidnik
۲
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۴:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۱
۰
Ks Wiazownica
Finished
۱۷:۳۰
Kenya
Premier League
Kariobangi Sharks
۳
۰
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Bidco United
۱
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۳:۳۰
Bandari FC
۰
۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۲
۱
Sofapaka
Finished
۱۶:۳۰
Shabana FC
۰
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
FC Talanta
۰
۳
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Landesliga
Helfort 15
۲
۱
FC Stadlau
Finished
۱۳:۳۰
Sportunion Mauer
۴
۲
SC Red Star Penzing
Finished
۱۵:۳۰
FV Austria XIII
۳
۳
SK Slovan Hac
Finished
۱۷:۳۰
SVG Bleiburg
۳
۰
SV Kraig
Finished
۱۷:۳۰
Ufc Siezenheim
۲
۱
Union Henndorf
Finished
۱۵:۳۰
St. Jakob/Ros
۳
۲
VST Volkermarkt
Finished
۱۷:۰۰
Heiligenkreuz
۱
۰
UFC Fehring
Finished
۱۷:۳۰
SV Donau Klagenfurt
۱
۲
SC Landskron
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
U19 League
NK Osijek U19
۳
۲
NK Dugopolje U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Varazdin U19
۱
۱
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۴:۰۰
NK Radnik Sesvete U19
۴
۰
HNK Rijeka U19
Finished
۱۲:۳۰
Slaven Belupo U19
۳
۱
HNK Sibenik U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۱
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۸:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۲
Cheongju City FC
Finished
۱۱:۰۰
Bucheon FC 1995
۱
۳
Busan I. Park
Finished
۰۸:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۲
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۳۰
FC Lahti
۱
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۶:۴۵
VPS Vaasan Palloseura
۳
۲
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۹:۰۰
Romania
Liga I Relegation Group
FC U Craiova 1948
۱
۱
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
Politehnica Iasi
۳
۱
SC FC Voluntari SA
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Chornomorets Odessa
۱
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۶:۰۰
FC Vorskla Poltava
۰
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۲
۰
AIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vaxjo (W)
۱
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
Alingsas FC United (W)
-
-
KIF Orebro (W)
Cancelled
۱۶:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
-
-
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Jitex Molndal (W)
-
-
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Baerum SK Sandvika
۵
۳
Askollen
Finished
۱۶:۳۰
Gamle Oslo
۲
۲
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Skeid 2
۱
۴
Flint
Finished
۱۵:۳۰
Asker Fotball
۶
۱
Frigg
Finished
۱۶:۳۰
France
National 2, Group D
Auxerre II
۵
۰
Olympique St Quentin
Finished
۱۹:۳۰
Haguenau
۱
۴
US Creteil
Finished
۱۷:۳۰
Feignies Aulnoye
۳
۳
Colmar
Finished
۱۸:۳۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۱
۴
Fleury Merogis
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
UDC Txantrea
۳
۲
Club Deportivo Oberena
Finished
۱۸:۰۰
CD Cortes
۰
۱
Avance Ezcabarte
Finished
۱۸:۳۰
France
National 2, Group C
Racing Club de France
۰
۲
Dinan-Lehon FC
Finished
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
۰
۳
Guingamp II
Finished
۱۹:۳۰
US St. Malo
۲
۰
Chateaubriant
Finished
۱۹:۳۰
FC Lorient 2
۳
۲
US Granville
Finished
۲۰:۰۰
Bahrain
2nd Division
Etehad Al Reef
۱
۶
A'Ali FC
Finished
۱۹:۳۰
Bahrain SC
۱
۱
Malkiya Club
Finished
۱۹:۳۰
Umm Al Hassam
۰
۲
Budaiya
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Union Neumuenster
۱
۶
SV Todesfelde
Finished
۱۵:۳۰
TSB Flensburg
۳
۳
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
Heider SV
۳
۰
TSV Bordesholm
Finished
۱۵:۳۰
MTSV Hohenwestedt
۱
۴
Dornbreite
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
SV Meppen II
۰
۱
Eintracht Celle
Finished
۱۵:۳۰
FSV Schoningen
۲
۰
Blau-Weiss Bornreihe
Finished
۱۵:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۳
۰
SSV Vorsfelde
Finished
۱۵:۳۰
STK Eilvese
۱
۲
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
۱
۰
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۸:۳۰
Kickers Emden
۴
۰
Rotenburger
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
A PFG
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
PFC Cherno More Varna
Finished
۱۵:۴۵
Hebar 1918 Pazardzhik
۰
۳
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۸:۱۵
PFC Levski Sofia
۱
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۲۰:۴۵
Thailand
Thai League 1
Khon Kaen United
۱
۱
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۱
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۱
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۵:۰۰
Ratchaburi FC
۱
۴
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga 2 Championship Group
CS Corvinul Hunedoara
۲
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
Sweden
Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
۳
۳
Assyriska Foreningen
Finished
۱۴:۳۰
Friska Viljor
۲
۴
United IK Nordic
Finished
۱۳:۳۰
IF Karlstad
۱
۴
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۷:۳۰
Sollentuna Utd FF
۲
۲
FBK Karlstad
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Victoria State League 1
South Springvale
۴
۰
Casey Comets
Finished
۰۸:۳۰
Romania
Liga 2 Relegation Group A
Campionii FC Arges
۰
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۱:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۰
۱
Unirea Dej
Finished
۱۱:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۴
۰
CSM Alexandria
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
FNL
Vyskov
۱
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen
۱
۲
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۸:۳۰
FK Pribram
۱
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
U19 Liga
FK Dukla Banska Bystrica U19
۲
۱
FC Vion Zlate Moravce U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Pohronie U19
۳
۰
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۲
۱
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۱۵
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۱
FFSA NTC (W)
Finished
۱۱:۰۰
Romania
Liga 1 Women
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۰
۱
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۱
۲
Unia Swarzedz
Finished
۱۳:۳۰
KTS-K Luzino
۰
۱
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۳:۳۰
Notec Czarnkow
۲
۳
Flota Swinoujscie
Finished
۱۶:۳۰
OKS Swit Skolwin
۲
۰
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۸:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۲
Stolem Gniewino
Finished
۱۶:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۱
۲
Pogon Szczecin II
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West
SCR Altach II
۱
۱
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۱۴:۱۵
TSV St. Johann
۲
۲
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
SV Austria Salzburg
۴
۱
SC Rothis
Finished
۱۷:۳۰
Dornbirner SV
۰
۴
SPG Motz/Silz
Finished
۱۸:۳۰
SC Imst
۲
۱
SV Wals-Grünau
Finished
۱۸:۳۰
VfB Hohenems
۵
۰
RW Rankweil
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
FC Santiago
۰
۰
Artesanos Metepec FC
Finished
۰۴:۳۰
Chilangos FC
۳
۲
CD Mexiquense
Finished
۰۱:۳۰
Canoneros Marina
۰
۲
Chilpancingo
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Bilje
۰
۲
NK Nafta Lendava
Finished
۱۸:۳۰
NK Fuzinar Ravne
۰
۲
ND Gorica
Finished
۱۸:۳۰
England
Super League 2 Women
Blackburn Rovers (W)
۱
۰
Watford (W)
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
Quick Boys
۱
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۶:۳۰
De Treffers
۲
۱
FC Lisse
Finished
۱۹:۳۰
Scheveningen
۲
۲
HHC Hardenberg
Finished
۱۶:۰۰
Sparta Rotterdam Reserves
۱
۲
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۰۰
GVVV Veenendaal
۲
۱
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
Koninklijke HFC
۱
۲
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
Amsterdam FC
۳
۲
Katwijk
Finished
۱۶:۳۰
Rijnsburgse Boys
۱
۱
ACV Assen
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۰
۱
SD Compostela
Finished
۱۷:۳۰
Coruxo CF
۱
۲
Deportivo Fabril
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
Ligue 1
Paradou AC
۱
۰
MC El Bayadh
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera Division Women
Universidad de Chile (W)
۰
۰
CD Everton Vina del Mar (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Qatar
League 2
Lusail City
۱
۱
Al Bidda SC
Finished
۱۹:۰۰
Al Sailiya
۰
۲
Al-Khor
Finished
۱۹:۰۰
Al Shahaniya
۳
۱
Al Kharitiyath
Finished
۱۹:۰۰
Al Mesaimeer SC
۲
۱
Al Waab Sports Club
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
CD Mirandes B
۱
۰
CF Palencia Cristo Atletico
Finished
۱۹:۰۰
UD Santa Marta
۱
۰
CD Laguna
Finished
۱۸:۰۰
Ponferradina B
۰
۰
CA Bembibre
Finished
۱۸:۱۵
Atletico Astorga CF
۲
۰
CD Villaralbo
Finished
۱۹:۰۰
Burgos Promesas
۰
۲
Cultural Leonesa B
Finished
۱۹:۰۰
Palencia CF
۳
۱
SD Almazan
Finished
۱۹:۳۰
Greece
Super League
Asteras Tripolis
۰
۲
Panetolikos FC
Finished
۲۰:۰۰
PAE APS Atromitos Athens
۱
۲
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۲۰:۰۰
OFI FC
۲
۱
Volos NFC
Finished
۱۹:۰۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KSV Oudenaarde
۱
۰
KM Torhout 1992
Finished
۲۱:۰۰
Zulte-Waregem II
۴
۰
Voorde Appelterre
Finished
۲۰:۰۰
Morocco
Botola 2
Olympique Khouribga
۳
۱
Stade Marocain
Finished
۲۱:۳۰
Club Jeunesse Ben Guerir
۱
۱
Chabab Atlas Khenifra
Finished
۱۹:۳۰
WAF Fes
۳
۱
Racing de Casablanca
Finished
۱۹:۳۰
AS Sale
۱
۰
Rapide Club Oued Zem
Finished
۱۹:۳۰
Zambia
Super League
Power Dynamos
۰
۲
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
First Division B
Anderlecht II
۱
۲
Club Brugge II
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
FC Vevey United
۴
۱
Meyrin
Finished
۱۹:۰۰
Team Vaud Lausanne II
۲
۲
FC Portalban-Gletterens
Finished
۱۶:۳۰
Monthey
۲
۲
FC La Sarraz
Finished
۱۸:۳۰
FC Kosova
۱
۵
FC Tuggen
Finished
۱۹:۳۰
Hongg
۰
۳
FC Wettswil-Bonstetten
Finished
۱۷:۳۰
FC Echallens
۱
۱
CS Chenois
Finished
۱۸:۳۰
Pully Football
۲
۷
FC Sion II
Finished
۱۹:۰۰
Poland
Ekstraliga Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۶
۱
KKPK Medyk Konin (W)
Finished
۱۶:۰۰
Slask Wroclaw (W)
۲
۲
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۳:۳۰
AZS UJ Krakow (W)
۲
۳
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۴:۳۰
GKS Katowice (W)
۵
۱
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OTP
۱
۲
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۴:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۰
۲
JS Hercules
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia II
۲
۰
TP 47 Tornio
Finished
۱۹:۳۰
JPS
۱
۲
GBK Kokkola
Finished
۱۷:۳۰
OPS Oulu
۲
۲
Narpes Kraft
Finished
۱۸:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Vard Haugesund
۱
۱
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۵:۳۰
Lysekloster
۲
۱
FK Arendal
Finished
۱۴:۳۰
Brattvag
۲
۰
Notodden FK
Finished
۱۶:۰۰
Flekkeroy IL
۲
۲
Kvik Halden FK
Finished
۱۷:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Britannia
۰
۱
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۳:۳۰
Ethiopia
Ethiopia Higher League
Mojo Ketema
۲
۰
Jimma Aba Jifar
Finished
۰۹:۳۰
Ethio Electric SC
۱
۰
Oromia Police FC
Finished
۱۴:۳۰
Poland
IV Liga
Korona Kielce II
۱
۰
GKS Rudki
Finished
۱۳:۰۰
Ruch Radzionkow
۶
۱
Szombierki Bytom
Finished
۲۰:۴۹
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samtredia
۰
۰
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۴:۳۰
Kolkheti Poti
۲
۲
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۰:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۳
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
Premier League Women
NSA Sofia (W)
۲
۱
LP Super Sport Sofia (W)
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Eilenburg
۰
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۲
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۰۰
Greifswalder FC
۳
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Brondby (W)
۱
۱
Koge (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۰
۰
Odense Q (W)
Finished
۱۵:۳۰
Naestved HG (W)
۱
۱
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Osterbro IF (W)
۱
۱
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۴
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۴:۳۰
TSV Havelse
۱
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
FC Kilia Kiel
۱
۱
Hamburger SV II
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
3rd Division
Oureskolernes BK
۰
۰
Vejgaard
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۱
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۰
۳
Næsby BK
Finished
۱۵:۰۰
Young Boys FD
۰
۱
Holstebro
Finished
۱۵:۳۰
Serbia
U19 League
Spartak Subotica U19
۳
۳
FK Mladost Lucani U19
Finished
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Gjovik-Lyn
۰
۱
Strindheim IL
Finished
۱۵:۳۰
Stjordals Blink
۴
۲
Follo Fotball Ski
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
2. NL
NK Dugo Selo
۲
۰
NK Bjelovar
Finished
۱۸:۳۰
NK Trnje
۳
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۸:۳۰
NK Mladost Zdralovi
۳
۰
Krizevci
Finished
۱۶:۳۰
NK Hrvace
۱
۳
Kustosija
Finished
۱۸:۳۰
NK Jadran LP
۲
۳
NK Marsonia 1909
Finished
۱۸:۳۰
NK Grobnican
۵
۰
Belisce
Finished
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Kettering Town FC
۱
۰
Coalville Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Stamford
۲
۰
Hitchin Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Barwell FC
۳
۳
Redditch United FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۱
۲
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۷:۳۰
AFC Sudbury
۷
۱
Long Eaton United FC
Finished
۱۷:۳۰
Needham Market
۰
۲
Mickleover Sports
Finished
۱۷:۳۰
Leiston Football Club
۱
۱
Leamington FC
Finished
۱۷:۳۰
Halesowen Town FC
۴
۳
St Ives Town
Finished
۱۷:۳۰
AFC Telford United
۶
۲
Berkhamsted FC
Finished
۱۷:۳۰
Stourbridge FC
۱
۰
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Ballinamallard United
۰
۵
FC Ards
Finished
۱۷:۳۰
Portadown FC
۱
۱
Dundela
Finished
۱۷:۳۰
Harland and Wolff Welders
۱
۲
Annagh United
Finished
۱۷:۳۰
Institute FC Londonderry
۱
۱
Bangor
Finished
۱۷:۳۰
Dergview
-
-
Knockbreda Parish
Finished
۱۷:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Chesham United FC
۱
۲
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Hayes & Yeading FC
۰
۲
Salisbury FC
Finished
۱۷:۳۰
Winchester City
۱
۰
Beaconsfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Sholing FC
۳
۰
Swindon Supermarine
Finished
۱۷:۳۰
Basingstoke Town LFC
۳
۱
Dorchester Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Poole Town F.C
۲
۰
Didcot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۲
Tiverton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Hanwell Town
۱
۰
Hungerford Town
Finished
۱۷:۳۰
Plymouth Parkway
۲
۲
Walton & Hersham
Finished
۱۷:۳۰
Hendon FC
۰
۰
Gosport Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Totton
۲
۰
Merthyr Town
Finished
۱۷:۳۰
England
Isthmian League Premier
Lewes FC
۲
۱
Hashtag United FC
Finished
۱۷:۳۰
Margate FC
۲
۱
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۷:۳۰
Cheshunt FC
۱
۳
Canvey Island FC
Finished
۱۷:۳۰
Concord Rangers FC
۱
۱
Whitehawk
Finished
۱۷:۳۰
Potters Bar Town FC
۰
۱
AFC Hornchurch
Finished
۱۷:۳۰
Cray Wanderers FC
۱
۵
Bognor Regis Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Chatham Town FC
۱
۳
Horsham FC
Finished
۱۷:۳۰
Kingstonian FC
۰
۳
Haringey Borough
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۱
۲
Billericay Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Hastings United FC
۰
۳
Enfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Folkestone Invicta FC
۳
۳
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۷:۳۰
England
National League North
Bishop's Stortford
۰
۰
Curzon Ashton
Finished
۱۷:۳۰
Gloucester City FC
۱
۲
Scunthorpe United
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۳
۰
Southport FC
Finished
۱۷:۳۰
Rushall Olympic
۰
۰
Warrington Town
Finished
۱۷:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۲
۰
Buxton
Finished
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۳
۰
Kings Lynn
Finished
۱۷:۳۰
Scarborough Athletic
۰
۱
Alfreton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Blyth Spartans FC
۱
۵
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Chester FC
۰
۰
Darlington
Finished
۱۷:۳۰
Hereford FC
۰
۲
Boston United FC
Finished
۱۷:۳۰
Peterborough Sports
۱
۳
Chorley
Finished
۱۷:۳۰
Banbury United FC
۰
۳
Tamworth FC
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
CF Rayo Majadahonda U19
۰
۲
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۰۰
Real Madrid U19
۴
۰
Fuenlabrada U19
Finished
۱۳:۳۰
UD San Sebastian de los Reyes U19
۰
۲
Atletico Madrid U19
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Vaduz
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Superliga Women
ZFK Spartak Subotica (W)
۲
۱
Crvena Zvezda (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Federacion Women
Viajes Interrias FF (W)
۰
۱
Zaragoza CFF (W)
Finished
۱۸:۳۰
Huesca (W)
۳
۰
Sporting Gijon (W)
Finished
۱۹:۰۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Gute
۳
۱
Viggbyholms IK FF
Finished
۱۸:۳۰
FOC Farsta
۴
۰
Falu FK
Finished
۱۷:۳۰
IFK Osteraker FK
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۴:۳۰
IK Franke
۲
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
FC Petrzalka (W)
۱
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۸:۳۰
Slovan Bratislava (W)
۱
۳
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKF Zilina (W)
۲
۴
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
NK Bratstvo Gracanica
۶
۳
FK Gornji Rahic
Finished
۱۸:۳۰
Famos Vojkovici
۰
۰
Radnik Bijeljina
Finished
۱۸:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
Radnik Hadzici
Finished
۱۸:۳۰
Sloboda Mrkonjic Grad
-
-
Sutjeska Foca
Finished
۱۸:۰۰
FK BSK Banja Luka
۱
۲
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۸:۰۰
FK Laktasi
۵
۱
Velez Nevesinje
Finished
۱۸:۰۰
FK Borac Kozarska Dubica
۱
۲
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۸:۰۰
FK Leotar Trebinj
۳
۲
FK Romanija Pale
Finished
۱۸:۰۰
FK Drina Zvornik
۳
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۸:۰۰
FK Rudar Kakanj
۳
۰
Gradina Srebrenik
Finished
۱۸:۳۰
HNK Tomislav
۱
۱
NK Celik Zenica
Finished
۱۸:۳۰
Vis Simm-Bau
۴
۲
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Ebro
۱
۰
Huesca B
Finished
۱۸:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Azuqueca
۱
۲
Villarrubia CF
Finished
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Wahda Abu Dhabi
۱
۲
Ajman
Finished
۲۰:۰۰
Hatta Dubai
۱
۱
Emirates Club Ras Al Khaimah
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
Ligue 2
Temouchent
۱
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۷:۳۰
NA Hussein Dey
۱
۰
RC Arba
Finished
۱۷:۳۰
ESM Kolea
۲
۳
SC Mecheria
Finished
۱۷:۳۰
WA Mostaganem
۲
۰
GC Mascara
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۱
۳
RC Kouba
Finished
۱۷:۳۰
SKAF Khemis Miliana
۱
۲
ES Mostaganem
Finished
۱۷:۳۰
JSM Tiaret
۱
۱
WA Boufarik
Finished
۱۷:۳۰
Uganda
Premier League
Bul FC
۲
۰
Express FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Pena Balmaiso CF
۱
۲
CD Calahorra B
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۲
۱
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Ansbach
۰
۲
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۰
۲
Nurnberg II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۰
۲
FV Illertissen
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
SK Sprint-Jeloy
۰
۳
Skjervoy
Finished
۱۴:۰۰
FK Fyllingsdalen
۲
۱
Mjølner
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Allerod FK
۰
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۴:۳۰
Odense SK
۱
۰
Norresundby BK
Finished
۱۴:۳۰
Marienlyst
۴
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۰۰
B 1909
۰
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
۰
۰
Karlslunde IF
Finished
۱۵:۳۰
France
National 2, Group B
Paris 13 Atletico
۳
۰
Libourne
Finished
۱۶:۳۰
Angers II
۲
۲
Trelissac
Finished
۱۹:۳۰
St Pryve St Hilaire
۰
۱
Angouleme Charente FC
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
FC Rosengard
۲
۱
Onsala BK
Finished
۱۴:۳۰
Lunds BK
۳
۲
FC Trollhaettan
Finished
۱۷:۳۰
Eskilsminne IF
۱
۳
Jonkopings Sodra
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۱
۱
Torslanda IK
Finished
۱۷:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Minsk
۱
۱
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۴:۴۰
Slavia Mozyr
۱
۱
Dinamo Brest
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
TSV Schwaben Augsburg
۲
۲
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۲
۲
TSV 1865 Dachau
Finished
۱۶:۰۰
SV Kirchanschoring
۰
۲
TSV Nordlingen
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۳
۳
FC Deisenhofen
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Sonthofen
۱
۱
Turkspor Augsburg
Finished
۱۷:۰۰
FC Pipinsried
۲
۲
TSV Kottern
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
VfB Marburg
۰
۰
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۵:۳۰
Giessen Teutonia
۱
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۵:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۴
۱
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۵:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۱
۱
SC Waldgirmes
Finished
۱۶:۰۰
FC Hanau 93
۱
۱
TUS Dietkirchen
Finished
۱۶:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۲
۰
RW Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۱
۵
Acodetti U19
Finished
۱۴:۳۰
CD Julio Suarez U19
۰
۰
CD Sobradillo U19
Finished
۱۹:۳۰
Fundacion Tenerife U19
۰
۰
SD San Jose U19
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kolmonen
FC Espoo
۱
۲
Toukolan Teras
Finished
۱۵:۳۰
FC Loviisa
۰
۵
Valtti
Finished
۱۳:۳۰
TuPS
۰
۳
PuiU Helsinki
Finished
۱۵:۳۰
HIFK
۰
۳
HPS
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Regionalliga Southwest
FC Astoria Walldorf
۴
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۵:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
FC Homburg 08
۲
۰
TUS Koblenz
Finished
۱۵:۳۰
SGV Freiberg
۱
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۵
۰
TSG Balingen
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۲
۱
VfR Aalen
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga West
1. FC Duren
۲
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Koln II
۰
۳
SSVg Velbert
Finished
۱۵:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۲
۳
SC Wiedenbruck
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
-
-
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07 II
۰
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۵:۳۰
FC Bocholt 1900
۵
۰
Rot-Weiss Ahlen
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۲
۱
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۵:۳۰
Siauliai FA
۱
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
TuRa Bremen
۰
۳
SC Vahr Blockdiek
Finished
۱۵:۳۰
OSC Bremerhaven
۲
۰
Brinkumer SV
Finished
۱۴:۳۰
Ts Woltmershausen
۳
۴
SV Hemelingen
Finished
۱۴:۳۰
SV Werder Bremen II
۵
۰
Leher Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
Aumund-Vegesack
-
-
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۶:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
FC Futura
۳
۷
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۶:۳۰
NJS
۰
۲
Lahden Reipas
Finished
۱۶:۳۰
FC Kiffen
۲
۴
Atlantis H II
Finished
۱۸:۰۰
Hungary
NB I Women
Diosgyori VTK (W)
۷
۱
Astra Hungary (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gyori ETO (W)
۴
۱
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
Budaorsi SC (W)
۰
۲
MTK Hungaria FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Aarhus Fremad
۵
۰
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
Skive IF
۲
۱
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۱
۰
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
Bulgaria
B PFG
PFC Montana 1921
۱
۳
Belasitsa Petrich
Finished
۱۷:۳۰
PFC Spartak Pleven
۰
۱
Sportist Svoge
Finished
۱۷:۳۰
Dobrudzha Dobrich
۴
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۷:۳۰
FC Chernomorets Balchik
۶
۰
FK Bdin Vidin
Finished
۱۷:۳۰
Strumska Slava
۱
۲
PFC Spartak Varna
Finished
۱۷:۳۰
PFC Litex Lovech
۲
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
Finished
۱۷:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Indjija
۰
۱
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۷:۳۰
FK Smederevo
۱
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Lowland League
Cumbernauld Colts FC
۲
۱
Gala Fairydean Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Gretna 2008
۲
۱
Edinburgh University
Finished
۱۷:۳۰
Civil Service Strollers
۲
۱
Linlithgow Rose CFC
Finished
۱۷:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۳
۲
Cowdenbeath
Finished
۱۷:۳۰
Tranent Juniors
۰
۳
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Broomhill FC
۳
۱
East Stirlingshire
Finished
۱۷:۳۰
Tanzania
Premier League
Young Africans
۲
۱
Simba SC
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Castellon B
۴
۱
Burriana
Finished
۱۷:۳۰
CD Roda
۲
۳
Utiel
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
U23 League
Unam Pumas U23
۰
۱
Club America U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۱
۱
Monterrey U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Tijuana U23
۰
۰
Puebla U23
Finished
۰۳:۱۵
Chivas Guadalajara U23
۲
۱
Queretaro U23
Finished
۱۸:۳۰
Tigres UANL U23
۳
۰
Club Necaxa U23
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League Two
Elgin City
۱
۱
Peterhead
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۰
Dumbarton
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۲
۲
Stenhousemuir
Finished
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۰
۱
Spartans FC
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۲
۱
East Fife
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Humenne
۰
۲
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۸:۰۰
FK Spisska Nova Ves
۳
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۵:۳۰
KFC Komarno
۲
۰
FK Samorin
Finished
۱۶:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۱
۳
Matador Puchov
Finished
۱۸:۰۰
Tatran Presov
۴
۱
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۰۰
OFK Malzenice
۳
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۸:۰۰
Slovakia
3. Liga West
RSC Hamsik Academy
۲
۰
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
Finished
۱۸:۰۰
TJ Jednota Banova
۰
۱
FK Raca Bratislava
Finished
۱۸:۰۰
Moldova
Divizia Nationala
CSF Balti
۰
۳
CS Petrocub
Finished
۱۸:۳۰
Spartanii Selemet
۰
۱
FC Victoria Bardar
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
CF Badalona U19
۳
۱
Gava U19
Finished
۱۹:۳۰
Racing Club Zaragoza U19
۲
۲
Platges Calvia U19
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
SS Cavese
۳
۲
Cynthialbalonga
inprogress
۲۲:۱۵
United Arab Emirates
Division 1
Masafi
۰
۰
Masfout Club
Finished
۱۷:۲۵
AL Dhafra
۴
۲
Dubai City FC
Finished
۱۷:۳۵
Gulf United FC
۱
۲
Al Taawon FC
Finished
۱۷:۲۵
Cyprus
2. Division
Omonia 29th May
۱
۲
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۷:۰۰
PO Xylotympou 2006
۲
۵
MEAP Nisou
Finished
۱۷:۰۰
ASIL FC Lysi
۳
۲
Ayia Napa
Finished
۱۷:۰۰
Akritas Chlorakas
۳
۰
Achyronas Onisillos
Finished
۱۷:۰۰
Digenis Ypsonas
۱
۵
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۱۷:۰۰
Peyia 2014
۱
۴
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۷:۰۰
Enad Polis Chrysochous
۱
۲
Ermis Aradippou
Finished
۱۷:۰۰
PAEEK
۳
۱
Digenis Morphou
Finished
۱۷:۰۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Young Boys II
۲
۰
FC Bulle
Finished
۱۷:۰۰
Basel II
۴
۱
Delemont
Finished
۱۷:۰۰
FC Rapperswil Jona
۲
۰
FC Paradiso
Finished
۱۷:۳۰
FC Luzern II
۳
۲
SC Cham
Finished
۱۷:۳۰
Zurich II
۰
۴
FC Bavois
Finished
۱۷:۳۰
Breitenrain
۰
۱
Etoile Carouge FC
Finished
۱۷:۳۰
St. Gallen II
۳
۰
SC Kriens
Finished
۱۸:۳۰
Austria
2. Liga
SV Stripfing/Weiden
۲
۲
FC Dornbirn
Finished
۱۶:۰۰
Algeria
Cup Women
CS Constantine (W)
۱
۱
Afak Relizane (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kenya
Super League
Naivas FC
۲
۳
Kibera Black Stars
Finished
۱۲:۳۰
Mathare United
۳
۱
Kisumu All Stars
Finished
۱۳:۳۰
Luanda Villa SC
۲
۰
Gusii FC
Finished
۱۳:۳۰
Poland
II Liga
Olimpia Grudziadz
۱
۰
Wisla Pulawy
Finished
۱۴:۰۰
Sandecja Nowy Sacz
۰
۱
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۹:۰۰
Denmark
1st Division
Hobro
۱
۲
FC Fredericia
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Mount Gravatt Hawks
۶
۲
North Pine
Finished
۱۱:۳۰
Western Spirit
۱
۵
Virginia United
Finished
۱۰:۴۵
Albania
Kategoria Superiore
KF Laci
۱
۲
KF Egnatia
Finished
۱۶:۳۰
KF Partizani Tirana
۲
۰
Dinamo Tirana
Finished
۱۹:۳۰
KS Teuta Durres
۰
۰
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۹:۳۰
Poland
1. Division
GKS 71 Tychy
۱
۳
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۳۰
Gornik Leczna
۰
۱
Lechia Gdansk
Finished
۱۹:۰۰
OKS Odra Opole
۳
۰
Chrobry Glogow
Finished
۲۱:۳۰
Scotland
Highland League
Clachnacuddin
۲
۰
Lossiemouth F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Wick Academy
۱
۱
Banks O'Dee F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Forres Mechanics FC
۱
۰
Turriff United
Finished
۱۷:۳۰
Fraserburgh
۱۱
۰
Strathspey Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
۲
۲
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۷:۰۰
TuS Mechtersheim
۶
۲
FC Bitburg
Finished
۱۷:۰۰
Rot-Weiss Koblenz
۳
۰
SV Auersmacher
Finished
۱۷:۰۰
VfR Baumholder
۱
۳
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۷:۰۰
Finland
Ykkosliiga
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۶:۳۰
Jarvenpaan Palloseura
۳
۱
PK-35 Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۰
۱
FF Jaro
Finished
۱۶:۳۰
Jippo Joensuu
۱
۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Ykkonen
KPV Kokkola
۳
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۶:۳۰
EPS
۲
۰
VIFK Vaasa
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۲
۳
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Canterbury United
۰
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۵:۳۰
Christchurch United
۵
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۰
۴
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Cashmere Technical
۴
۲
Selwyn United
Finished
۰۶:۱۵
Australia
Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۶
۱
Tuggeranong United U23
Finished
۰۵:۴۵
Germany
Verbandsliga
TB Jahn Zeiskam 1896
۳
۰
FC Bienwald Kandel
Finished
۱۷:۳۰
SV Schott Jena
۰
۳
FC Wacker 1914 Teistungen
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
Santanyi
۱
۲
Binissalem
Finished
۱۷:۳۰
CF Platges de Calvia
۰
۱
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۸:۰۰
CD Manacor
۳
۱
UD Arenal
Finished
۱۸:۳۰
CD Llosetense
۱
۲
Felanitx
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
3. NL
RNK Split
۲
۰
HNK Zmaj Makarska
Finished
۱۸:۰۰
Montenegro
2. CFL
Igalo
۲
۰
FK Kom
Finished
۱۸:۰۰
Fk Iskra Danilovgrad
۰
۲
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۹:۳۰
FK Lovcen
۰
۰
Berane
Finished
۱۸:۰۰
FK Grbalj Radanovici
۰
۴
FK Otrant-Olympic
Finished
۱۸:۰۰
FK Internacional Podgorica
۱
۴
FK Podgorica
Finished
۱۸:۳۰
Djibouty
Division 1
SDC Group Hopital Balbala FC
۱
۱
CF Gendarmerie Nationale
Finished
۱۸:۰۰
Ghana
Premier League
Legon Cities FC
۲
۰
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Cearense B
CEFAT Tirol
۲
۰
Itapipoca
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Kiruna IF
۲
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۳:۳۰
Lucksta IF
۳
۱
Taftea IK
Finished
۱۵:۳۰
Froso IF
۰
۳
Bodens BK
inprogress
۱۴:۳۰
Ytterhogdals IK
۴
۱
Gottne IF
Finished
۱۵:۳۰
Bergnasets AIK
۰
۲
TEAM TG FF
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
۳
۱
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۵:۳۰
Cyprus
1. Division
Apollon Limmassol FC
۴
۱
AEL Limassol
Finished
۲۰:۰۰
AE Zakakiou
۲
۵
Karmiotissa Pano Polemidion
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Valentine Phoenix
۰
۰
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۹:۰۰
Cooks Hill United
۰
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۰:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Simrishamn
۲
۳
Osterlen FF
Finished
۱۵:۳۰
Rappe GOIF
۲
۴
FK Karlskrona
Finished
۱۵:۳۰
IFK Trelleborg FK
۲
۲
Kristianstad FC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Australian National University FC
۲
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۴۵
Belconnen United
۸
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
-
-
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۵
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Bergdalens IK
۱
۳
Jonsereds IF
Finished
۱۴:۳۰
Husqvarna FF
۲
۱
Laholms FK
Finished
۱۵:۳۰
Poland
Regional League
Talent Warsaw
۴
۰
Zyrardowianka Zyrardow
Finished
۲۱:۳۰
Peru
Liga 2
Santos FC de Ica
۱
۰
UCV Moquegua
Finished
۲۱:۳۰
Puerto Rico
Puerto Rico National Football League
FC Mayaguez
۰
۲
Puerto Rico Sol FC
inprogress
۲۳:۰۰
South Africa
Championship Women
Tshwane University of Technology (W)
۲
۳
First Touch Academy (W)
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
ACS SR Municipal Brasov
۲
۲
ASC Ciucas Tarlungeni
Finished
۱۷:۳۰
CS Blejoi Vispeti
۱
۱
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۷:۳۰
ACS KSE Targu Secuiesc
۰
۱
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
Finished
۱۷:۳۰
CSC Peciu Nou
۰
۲
SSU Politehnica Timisoara
Finished
۱۷:۳۰
ACS Progresul Pecica
۴
۱
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۷:۳۰
Unirea Alba Iulia
۲
۱
CS Avantul Reghin
Finished
۱۷:۳۰
Stiinta Miroslava
۱
۱
CSM Bacau
Finished
۱۷:۳۰
ACS LPS HD Clinceni
۳
۳
CS Afumati
Finished
۱۷:۳۰
CSM Flacara Moreni
۱
۰
CSO Plopeni
Finished
۱۷:۳۰
CS Soimii Lipova
۰
۰
Avantul Periam
Finished
۱۷:۳۰
ACS Cozia Calimanesti
۰
۱
Petrolul Potcoava
Finished
۱۷:۳۰
CS Paulesti
۱
۲
CS Tricolorul Breaza
Finished
۱۷:۳۰
Dacia Unirea Braila
۷
۰
ACS Hamangia Baia
Finished
۱۷:۳۰
FC Voluntari II
۱
۲
ACS Progresul Fundulea
Finished
۱۷:۳۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
۴
۱
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
Amora FC (W)
۰
۱
Benfica B (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۲
۰
SD Beasain
Finished
۱۷:۰۰
CD Alaves C
۰
۰
CD Basconia
Finished
۱۷:۳۰
Pasaia KE
۱
۰
San Ignacio
Finished
۱۸:۰۰
SCD Durango
۰
۱
CD Derio
Finished
۱۸:۳۰
SD Leioa
۰
۰
Anaitasuna
Finished
۱۸:۴۵
SD Deusto
۳
۰
Aurrera de Ondarroa
Finished
۱۹:۳۰
Botswana
Premier League
Vtm FC
۳
۱
Police XI SC
Finished
۱۷:۰۰
Gaborone United
۲
۰
Township Rollers
Finished
۱۷:۰۰
Jwaneng Galaxy FC
۳
۰
Morupule Wanderers
Finished
۱۷:۰۰
Tafic FC
۱
۳
Nico United
Finished
۱۷:۰۰
Wales
Cymru South
Abertillery Bluebirds
۲
۵
Afan Lido Port Talbot
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۰
۳
Llantwit Major
Finished
۱۷:۰۰
Baglan Dragons
۱
۲
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Abergavenny Town FC
۱
۳
Caerau Ely
Finished
۱۷:۰۰
Taffs Well
۱
۳
Ammanford AFC
Finished
۱۷:۰۰
Cambrian & Clydach
۰
۰
Trefelin
Finished
۱۷:۰۰
Cwmbran Celtic
۳
۱
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
Norway
3. Division avd. 1
Loddefjord
۱
۲
Fana IL Nesttun
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Premier League
AL Horiyah
۰
۲
Al-Wahda
Finished
۱۶:۳۰
Norway
1. Division Women
Hoenefoss (W)
۲
۲
Viking FK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Wales
Cymru North
Llanidloes Town
۰
۴
Bangor 1876
Finished
۱۶:۳۰
North Macedonia
Second League
FK Sasa
۱
۳
Novaci
Finished
۱۷:۳۰
FK Karaorman
۰
۲
Pobeda Prilep Junior
Finished
۱۷:۳۰
Aresimi 1973
۰
۲
Besa Doberdoll
Finished
۱۷:۳۰
FK Kozuf Gevgelija
۲
۰
FK Osogovo Kocani
Finished
۱۷:۳۰
FK Pelister
۱
۰
Ohrid
Finished
۱۷:۳۰
FK Skopje
۲
۰
FK Teteks
Finished
۱۷:۳۰
FK Vardar Negotino
۱
۰
Bashkimi
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Rio Cup U20
Flamengo RJ U20
۰
۱
Vasco da Gama U20
Finished
۱۶:۳۰
Nicaragua
Primera Division Women
UNAN Managua (W)
۱
۱
Somotillo FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
San Marino
Campionato
SP Cailungo
۰
۲
Fiorita
Finished
۱۶:۳۰
SC Faetano
۰
۳
SS Cosmos
Finished
۱۶:۳۰
SS Murata
۳
۰
FC Fiorentino
Finished
۱۶:۳۰
SP Tre Penne
۰
۱
SS Virtus
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 2
Anagennisi Artas
۱
۰
Trikala 1963
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Atsalenios FC
۱
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۳۰
Almyros
۱
۰
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
GS Apollon Smyrnis
۰
۱
Ellopiakos
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Regionalliga East
FC Mauerwerk
۰
۳
Wiener Viktoria
Finished
۱۷:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۶
۰
Kuktosh Rudaki
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Nacao Esportes U20
۱
۱
Avai U20
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
3.SNL
NK Dravograd
۰
۲
NK Zavrc
Finished
۱۸:۰۰
NK Roltek Dob
۱
۰
NK Svoboda Ljubljana
Finished
۱۸:۳۰
Ireland
First Division
Longford Town
-
-
Cork City FC
Abandoned
۲۲:۰۰
Iceland
U19 League
Fylkir / Ellidi U19
۲
۴
KA Akureyri U19
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Kings League 40 mins play
Ultimate Mostoles (VII)
-
-
Aniquiladores FC (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Saiyans FC (VII)
-
-
Jijantes FC (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Liria Prizren
۰
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۶:۳۰
SC Gjilani
۱
۱
KF Feronikeli
Finished
۱۶:۳۰
KF Ballkani
۲
۲
FC Drita Gjilan
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Krka U19
۴
۱
NK Aluminij U19
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
1. Division
New Edubiase FC
۱
۰
Elmina Sharks
Finished
۱۸:۳۰
Young Redbull FC
۰
۲
Asekem FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Condal CF
۲
۰
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۱۸:۰۰
Slovakia
3. Liga East
Partizan Bardejov
۱
۲
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۸:۰۰
MSK Namestovo
۲
۱
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۸:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
Balzers
۰
۳
AC Taverne
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Nykopings BIS
۱
۳
IFK Haninge
Finished
۱۷:۳۰
Italy
U19 Campionato Nazionale
ASD Trastevere U19
۳
۰
Romana FC U19
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Torneo Promocional Amateur
Ezeiza
۱
۰
Nautico Hacoaj
Finished
۱۷:۳۰
Angola
Girabola
Sagrada Esperanca
۴
۱
CD Lunda-Sul
Finished
۱۷:۳۰
North Macedonia
First League
Bregalnica Stip
۰
۱
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
AB Argir
۰
۱
B36 Torshavn II
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Monsoon FC
۲
۱
EC Pelotas
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Niki Efkarpia
۲
۱
AO Chaniotis
Finished
۱۶:۳۰
Posidonas Neas Michanionas
۲
۰
Anagennisi Epanomi
Finished
۱۶:۳۰
Aris Petinou
۰
۱
PAOK Kristonis
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Normannia Gmund
۳
۱
SV Oberachern
Finished
۱۵:۳۰
FV Ravensburg
۲
۲
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۵:۳۰
FC Holzhausen
۳
۱
FSV Hollenbach
Finished
۱۵:۳۰
Offenburger FV
۱
۲
Goeppinger SV
Finished
۱۶:۰۰
FSV 08 Bissingen
۲
۰
Denzlingen
Finished
۱۷:۰۰
TSV Essingen
۵
۱
TSG Backnang
Finished
۱۷:۰۰
FC 1908 Villingen
۳
۰
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۷:۰۰
Norway
3. Division avd. 4
Nardo FK Trondheim
۴
۰
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
Poland
1 Liga Women
KS Polonia Sroda Wlkp (W)
۳
۰
Bielawianka Bielawa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Resovia Rzeszow (W)
۱
۰
Legia Warsaw (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Panaderia Pulido
۱
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۰
۰
CD Santa Ursula
Finished
۱۴:۴۵
England
Premier League U18
Arsenal U18
۴
۲
Aston Villa U18
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League 2
Phrae United
۰
۱
Ayutthaya United FC
Finished
۱۴:۰۰
Pattaya United FC
۳
۱
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Ratchasima
۳
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۵:۰۰
Nakhon Si United
۵
۲
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
India
I-League 2nd Division
Sudeva Delhi FC
۱
۰
Bengaluru United
Finished
۱۴:۰۰
Hungary
NB II
Nyiregyhaza Spartacus FC
۳
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۴:۰۰
India
R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۶
Aviva Sports Foundation
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۰
Geylang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Perak
۲
۳
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Druha Liga
Lokomotyv Kyiv
۲
۱
FC Nyva Vinnytsia
Finished
۱۳:۳۰
Uzbekistan
Uzbekistan Cup
FK Chigatoy
۱
۲
Surkhon Termez
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
1. Division
BATE Borisov Reserves
۳
۲
Ostrovets
Finished
۱۳:۳۰
Bumprom
۱
۲
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۵:۳۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
Volna Pinsk
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۰
۰
FC Baranovichi
Finished
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
FC Ufa
۲
۱
FC Krasnodar II
Finished
۱۲:۳۰
Novosibirsk FK
۲
۰
Rotor Volgograd
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۰
۲
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow U21
۱
۱
FC Chayka
Finished
۱۵:۳۰
Murom
۳
۲
FC Chelyabinsk
Finished
۱۷:۳۰
Cambodia
Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Phnom Penh Crown
Finished
۱۲:۳۰
Boeung Ket FC
۳
۳
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Irp Cesky Tesin
۲
۰
Hermanice FC
Finished
۱۱:۴۵
FS Napajedla
۲
۰
Sokol Lhota
Finished
۱۷:۳۰
FC Predni Kopanina
۲
۱
CAFC Brno-Zidenice
Finished
۱۸:۳۰
Russia
FNL
Energiya Khabarovsk
۳
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۰۷:۳۰
FC Tyumen
۰
۳
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۲:۰۰
Akron Tolyatti
۶
۰
PFC Kuban
Finished
۱۶:۳۰
FK Leningradets
۰
۲
FK Sokol Saratov
Finished
۱۶:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۷:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۱
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۷:۳۰
Alania Vladikavkaz
۱
۲
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۷:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۱
Arsenal Tula
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۷:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Cancelled
۰۹:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Rubio nu
۲
۲
Deportivo Recoleta
Finished
۰۰:۴۵
3 de Febrero
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Colegiales
۰
۱
Guairena FC
Finished
۱۷:۰۰
Resistencia SC
۰
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۱۷:۰۰
Russia
FNL 2, Division A, Silver
Volga Ulyanovsk
۰
۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۴:۳۰
FK Kaluga
۰
۰
Irtysh Omsk
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Kostroma
۱
۰
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۵:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Torpedo Miass
Finished
۱۶:۳۰
Avangard Kursk
۱
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Xerez Deportivo FC U19
۳
۱
UCD Canada Atletico U19
Finished
۱۴:۴۵
Seneca U19
۲
۱
Sporting Atletico U19
Finished
۱۵:۰۰
Greece
Super League 2, Group A
Larissa FC
۲
۳
Niki Volou
Finished
۱۶:۳۰
Levadiakos
۲
۰
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
Armenia
1. Division
FC Ararat Yerevan II
۰
۳
Urartu Banants 2
Finished
۱۵:۳۰
Rwanda
National League
Bugesera FC
۱
۲
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
Panelefsiniakos
۰
۱
FC Marko
Finished
۱۶:۳۰
Panargiakos
۳
۰
AE Pyliou
Finished
۱۶:۳۰
PAO Varda
۲
۱
Vyzas Megaron
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
1st Division
University of Pretoria Students
۰
۱
Magesi FC
Finished
۱۶:۳۰
Platinum City Rovers
۱
۳
Milford FC
Finished
۱۶:۳۰
Upington City
۱
۰
Black Leopards
Finished
۱۶:۳۰
JDR Stars
۰
۰
Venda Football Academy FC
Finished
۱۶:۳۰
Cameroon
Elite One
Fovu de Baham
۰
۱
APEJES FC
Finished
۱۶:۳۰
Aigle Royal de la Menoua
۲
۳
AS Fortuna de Mfou
Finished
۱۸:۳۰
Lebanon
Lebanon Cup
Al Ahli Nabatieh
۰
۱
Tripoli SC
Finished
۱۶:۳۰
Malawi
Super League
Mighty Wanderers
۳
۰
Creck SC
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۳
۱
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Greece
Super League 2, Group B
Olympiacos Piraeus B
۱
۱
Diagoras Rodos
Finished
۱۵:۳۰
Seychelles
Premier League
St Michel United
۱
۰
Anse Reunion FC
Finished
۱۵:۳۰
Malta
Challenge League
Melita FC
۱
۰
Marsa FC
Finished
۱۵:۰۰
Attard
۱
۰
Tarxien Rainbows FC
Finished
۱۵:۳۰
Lija Athletic
۰
۴
Zebbug Rangers FC
Finished
۱۸:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۴
۲
Senglea Athletic
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
DJK Gebenbach
۴
۰
SV Fortuna Regensburg
Finished
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۲
۳
SpVgg Bayern Hof
Finished
۱۵:۳۰
SV Donaustauf
۰
۵
ASV Neumarkt
Finished
۱۶:۳۰
Würzburger FV
۰
۳
SC Eltersdorf
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۴
۲
DJK Ammerthal
Finished
۱۷:۳۰
SSV Jahn Regensburg II
۶
۰
1. SC Feucht
Finished
۱۷:۳۰
ASV Cham
۱
۲
TSV Abtswind
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۱
Chertanovo Moscow
Finished
۱۵:۳۰
Luki-Energiya
۰
۲
Torpedo Vladimir
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۵
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
VfB 1921 Krieschow
۳
۲
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۵:۳۰
FSV Motor Marienberg
-
-
VfB Auerbach
Cancelled
۱۵:۳۰
Ludwigsfelder FC
۲
۲
FC Grimma
Finished
۱۵:۳۰
England
Professional Development League
Swansea City U21
۳
۱
Bristol City U21
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Johvi FC Phoenix
۲
۵
FC Kuressaare II
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۵
۲
Nomme Kalju II
Finished
۱۹:۳۰
Tartu Kalev
۷
۳
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۹:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
2 de Mayo Reserves
۰
۳
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۵:۰۰
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
Ahrobiznes Volochysk
۱
۱
FSK Mariupol
Finished
۱۵:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD Trapani Calcio
۲
۱
Licata
inprogress
۲۲:۰۰